Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ajánljátok a Kemény Motorosok...

Ajánljátok a Kemény Motorosok (Sons of Anarchy) című sorozatot?

Figyelt kérdés
Milyen, kinek ajánljátok, mit várjak tőle?

2014. máj. 30. 14:38
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem valahogy lassan indult be a sorozat az első évadot nem tudtam hová tenni de azután már egyre jobb lett és valah úgy veszem észre egyre pörgőssebb!szerintem mindenképpen egyszer érdemes nekifutni de ne az első évad után ítéld el!
2014. máj. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
29%
Nagyon népszerű, de én feladtam az első rész után, konkrétan untam, és a szereplőkkel se tudtam azonosulni.
2014. máj. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Mindenképpen ajánlom, az első évad lassan indul, de a második felében felpörögnek az események. A második évad szerintem zseniálisan jó, a legjobb évad. Sajnos gyenge harmadik és a remek negyedik évad után fokozatosan romlik a színvonal, a 6. évad már csak árnyéka a sorozatnak.


Összességében egy nagyon jó sorozat, de a színvonal egyenetlen. Annak ajánlom, aki bírja az erőszakot, mert ez az egyik legerőszakosabb sorozat, amit láttam, főleg később. A szereplők nagyon ki vannak dolgozva, az 1. évad végére már rendesen kötődtem hozzájuk, már magukért a szereplőkért is érdemes megnézni. Akcióban bővelkedik, a realizmust mellőzi, és annak ellenére, hogy vannak mélypontok a 2. és 4. évad olyan csúcsokat ér el, amiért érdemes végigszenvedni a gyengébb részeket.

2014. máj. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon bejön, zseniálisak a szereplők. Nagy drámák, fordulatok vannak benne és nagyon sok wtf pillanat,amitől nem térsz magadhoz napokig... legalábbis én így vagyok vele. És tényleg brutális, bár engem nem zavar, edzett vagyok már. Nekem bejött eddig mindegyik évad, bár a 6. még hátra van, majd most nyáron bepótolom, még a 7. utolsó évad előtt.

Én sokáig halogattam a megnézését, a motoros téma miatt, de rosszul tettem, mert ez a sorozat már benne van a top5-ös listámban. Amúgy dráma fanoknak ajánlom leginkább.

2014. máj. 31. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

HATALMAS sorozat, tele van váratlan fordulatokkal... Szerintem a színészek is zseniálisak, és szuperül vannak megválasztva. Viszont néha nagyon véres és brutális, ami miatt abbahagytam az 5. évad első része után ( de tervezem folytatni ). 14 éven felüli, erős idegzetű emberkéknek ajánlanám.

Amúgy, a története a Hamletten alapul, a Wikipédián erről többet is olvashatsz...

Összeségében egy nagyon jó sorozat, de a véres és perverz részek miatt nem ajánlanám gyerekeknek.

2015. febr. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!