Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ajánljatok nekem legyszi jo...

Seshoumaru kérdése:

Ajánljatok nekem legyszi jo filmeket?

Figyelt kérdés
Sci fi , Fantastikus ,filmekre gondoltam, nagyon szeretem a comics ,filmes adaptaciokat. Mar lattam a többseget de hazha tudtok nekem olyat irni amit estleg nem lattam. Köszi

2014. márc. 17. 07:23
 1/3 Swine Scorpion válasza:
Legenda vagyok
2014. márc. 17. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nálam van egy top 50 sci-fi:


Wonderful Days [link] - posztapokaliptikus anime

The Man from Earth [link] - egyszobás, nagyon izgalmas elméleti sci-fi

eXistenZ [link] - Virtuális valóság témakör

Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back [link] - természeti erők két pólusára állított fantasy

Lola rennt [link] - Időutazással foglalkozó romantikus film

Prometheus [link] - SETI filozófia

Armitage III: Poly Matrix & Dual Matrix [link] [link] - Cyborg sci-fi anime

What the #$*! Do We (K)now!? [link] - Elméleti fizika és neurológia a mindennapokban.

Twelve Monkeys [link] - Időutazós, posztapokaliptikus sci-fi

The Butterfly Effect [link] - Időutazós, romantikus thriller

Orphan Black [link] - Genetikai kísérletről szóló sci-fi sorozat

The Lost Room [link] - Összetett, izgalmas, kalandos, sci-fi

Back to the Future [link] - Időutazós filmek családi változata

La cite des enfants perdus [link] - Egy kicsit elborult fantasy, ahol a gyerek könnyek jelentik a megváltást.

Ghost in the shell [link] - Cyborg sci-fi anime

S1m0ne [link] - Cyborg sci-fi film

The Time Traveler's Wife [link] - Időutazós, romantikus filmdráma

2046 [link] - Misztikus, romantikus, sci-fi, kicsit virtuális valóság, kicsit idő utazás...

One Point O [link] - Misztikus sci-fi thriller a nanotechnológiáról

Abre los ojos [link] - Zseniális romantikus fantasy egy "ideális" elképzelésről

Vanilla Sky [link] - Abre los ojos amerikai átdolgozása (az eredeti nagyobb sikerű lett)

Another Earth [link] - Trhilleres SETI film

K-PAX [link] - SETI kicsit máskép. Röviden: A Föld legnagyobb ellensége, aki világűrbeni intelligenciával rendelkezik, maga az ember [link]

Dark City [link] - Virtuális valóság témakör

The Thirteenth Floor [link] - Virtuális valóság témakör

Plan 9 from Outer Space (kizáróla magyar szinkronnal) [link] - Ez a film önmaga paródiája. Igazán ZS ketegóriás borzalom, ami annyira rossz, hogy már jó. Alapvetően földön kívüliekkel foglalkozó horror, valóságban egy vicc.

The Matrix [link] - Virtuális valóság témakör

Transformers [link] - SETI

Demolition Man [link] - Jövőkép egy posztapokaliptikus világból a régi kor legjobb rabló-pandúr játékával. Akciódús vígjáték.

Equilibrium [link] - Sci-fi trhiller egy, ahol a legnagyobb bűn az érzés.

Minority Report [link] - Sci-fi, ahol a gépekre való hivatkozás közben nem veszik észre, hogy valójában a gépek tévedése is lehetséges, akinek meg különvéleménye van, annak a szavára nem adnak.

Deja Vu [link] - Időutazós, akciódús dráma.

Batoru rowaiaru [link] - Halálos küzdelem egy posztapokaliptikus világban. (lásd éhezők viadala, stb, stb)

Cowboy Bebop [link] - Rendőrség, fejvadászok, hekkerek, harcművészet, anime

WALL·E [link] - posztapokaliptikus űrbeli romantikus rajzfilm

A Scanner Darkly [link] - Identitás takarással dolgozó bűnüldözés, ahol SPOILER a meghasadt elmével rendelkező a bűnüldözők "önmagukat" üldözik.

Frequently Asked Questions About Time Travel [link] - Vicces trhiller az időutazásról.

Donnie Darko [link] - Misztikus sci-fi trhiller. Igazi 17-18 éveseknek való kavarodós történet.

S. Darko [link] - Donnie testvére Samantha története.

The Fountain [link] - Ez egy nagyon relax fantasi film, amit csak pihent aggyal és drogok nélkül szabad nézni, így is elég kusza és érthetelen lesz.

Solyaris [link] - Filmtörténeti pillanat: az első (igazán jó) sci-fi film a világon.

Pi [link] - Matematikai sci-fi

A beautiful mind [link] - Matematikai sci-fi

The Mist [link] - Horror-fantasy egy ködben élő misztikus lényről. Izgalmas, nem vérengzős, egyik legjobb SK horror film.

Cypher [link] - Misztikus sci-fi thriller hekkelésről, szerelemről, kémkedésről

Időbűnök [link] - Időutazós thriller

The Final Cut [link] - Emberi gondolatokba épített rögzítőgépről szóló thriller

The Truman show [link] - "Való Világ" témakör. Ezt a filmet mindenkinek látnia kell. Vicces. Jól játszott. Jól szinkornizált. Komoly mondanivalóval rendelkezőfilm. Alapmű.

A Clockwork Orange [link] - Kegyetlenül erőszakos bűnözőnek átnevelési programjáról, agymosásáról. Kizárólag erős idegzetűeknek!!

Sen to Chihiro no kamikakushi [link] - Mesés fantasy egy szellemországban rangadt kislányról.

2014. márc. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azta köszi
2014. márc. 18. 17:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!