Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Sorozatfanok, ti hogy csináljá...

Sorozatfanok, ti hogy csináljátok, hogy egy nap alatt megnéztek egy sorozatnak az évadját?

Figyelt kérdés

Én max 4 nap alatt tudom, mert van akinek dolgoznia is kell:)

De most komolyan, nem fájdul meg a szemetek,fejetek a több órányi nézéstől, vagy "nem unjátok meg" majd akkor holnap meg nézem a többi részt, vagy "nem fáradtok le" közben.

Tényleg érdekelne.



2014. máj. 27. 20:47
 1/4 A kérdező kommentje:
Nem akarok kötekedni meg minden tényleg elhiszem hogy van jó néhány sorozat ami nagyon izgalmas és oda köti az embert, de akkor is ez durva hogy 1 nap alatt kivégeztek egy szezont.
2014. máj. 27. 20:48
 2/4 anonim ***** válasza:

Óóó, bár ennyi időm lenne :) Simán bírnám :)

Bár attól is függ hány rész egy évad, nem mindegy hogy 6, 10 vagy 22 rész.

De én is dolgozom, gyerekem van, úgyhogy nem tudok úgy haladni velük, ahogy szeretnék.


Aki ezt csinálja, az: nem dolgozik/szabadságon van/ egyedül él/nem alszik :)

2014. máj. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát ja a The Walking Dead 3. és 4. évadja már 16 részes(aminek nem örülök, mert van benne uncsi töltelékrészek is) és az Arrow is asszem 22 részes egy évadja.
2014. máj. 29. 01:48
 4/4 anonim ***** válasza:
Aztán még függ a rész hosszúságától is, ugye egy sitcom kb. 20 perc... vagyis nem tudom pontosan, lehet hogy van hosszabb, azokat nem nézek. De pl. egy GoT rész meg 53-58 perc, tehát az se mindegy...
2014. máj. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!