Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Kedves 12-16 éves korosztály,...

Kedves 12-16 éves korosztály, miért csináljátok?

Figyelt kérdés

Hosszú kérdés következik, főleg a fent említett korosztálynak... de először is tisztáznám hogy épp ma töltöm a 15-öt szóval, én is veletek vagyok "egyidős"...


Szóval kedves fiúk lányok.

Miért kell vagdosni magatokat? Rengeteg lány csinálja, mert hogy így adja ki a fájdalmait...

Ne haragudjatok már, milyen fájdalmad van ilyen korban? Micimackónak kifogyott a mézescsupra vagy mi ? :)

Hetekig, bezárkózva viselkedtek ha esetleg elhagy a barátod/barátnőd... meg gyógyszerezitek magatokat stb.

DROGOZTOK... főleg a városiak... bekerültem középsuliba és a fele osztályom füves k*cs*g... Piáltok... mi az hogy 12-16 évesen már CSATT RÉSZEGRE ISZOD MAGAD HETENTE / 2HETENTE?...

Nem tanultok, mi lesz így belőletek?? SEMMI?

Fiúk, úgy öltözködtök, mint valami lány... a hajatok olyanok mint a lányoké, úgy figyeltek magatokra mint a lányok. A fele osztályom így viselkedik, bejöttek a "10.-es" kemények az osztálytermünkbe, és nem mertek neki visszaszólni, mert nekik az apja nem tanította meg hogy nem kell hagyni magad... vagy lehet megtanította csak te lettél meleg... :)

Lányok ti meg, minek rakjátok ki minden nap mindeneteket? Állandóan mindent mutogattok, 15-16 évesen pedig elkezdődik a fiúzás, mármint az ágyban... azt éjjel nappal megy a dugás... ezt nevezem, nem egy lány ismerősöm van akiről tudom hogy havonta váltja a pasijait...

Persze ez a fiúkra is vonatkozik hogy mennek hétről hétre a következő utca p*csához...

De az életet még így sem tudjátok élvezni, mert ti ehhez kevesek vagytok, mindig csak sírtok panaszkodtok, mindent másra fogtok, mindig csak a kibúvót keresitek. ÁLLJÁTOK MÁR MEG A HELYETEKET, NEM ÉRTEM HOGY MIÉRT NEM LEHET ÉLVEZNI AZ ÉLETET HOL OTT ANYUCI MEG APUCI TOLJA A PÉNZT IS NEKTEK. Ennyit erről, szóval.. gondolkozzatok már hogy mit is csináltok igazából, hogyan viselkedtek stb...

Miért vagytok ilyenek? Élvezzétek az életet, legyetek normálisak, nem kell az önsajnáltatás...

MIÉRT LETT ILYEN A TÁRSADALOM? SZÁNALMAS...


2013. okt. 18. 23:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem mindenki csinálja ezt.... Csak mert jó néhány ember ezzekkel akarja el cseszni az életét nem mindenki csinálja ezt!Azt kezdenek az élettükkel amit akarnak.. 13/L
2013. okt. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Meg mondom én miért. Mert be lett szüntetve a katonaság. Ott aztán megtanulná a sok kis s z á n a l m a s. Nem kaptak igazi nevelést. Ez az ország el van k* r v a... nem kicsit.. nagyon. :D
2013. okt. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

És a legrosszabb, hogy belőlünk lesz majd a jövő nemzedéke... mivé lesz a világ? Én is látom a sok b*zit meg r*bancot, az osztályomban is, meg úgy ámblokk mindenhol, a felnyalthajú köcsögöket, a cigiző 12 éveseket (az fáj legjobban ha egy szép lány cigizik), a részeg 13 éveseket. Őszintén szólva én még nem láttam drogost (vagy lehet hogy csak nem látszott meg rajta), de a mai társadalomban ez teljesen elképzelhető dolog. Kérdező te a szerencsés 5 %-ba tartozol (khm velem együtt khm).


14/F

2013. okt. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 bokischevy válasza:
Csak annyit tudok mondani h ez nektek ne fájjon :) törődjetek magatokkal mert szerintem az ilyen értlemi szintű emberek is tesznek rátok :/ (ezt nem piszkálòdásnak mondtam csak sajnos manapsag ez van :/) ne vesztegessétek az időtöket az ilyen emberekre ott cseszik el az életüket ahol akarják :) 17/L
2013. okt. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!