Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nevezi-e Samu Frodót Gazdámnak?

Nevezi-e Samu Frodót Gazdámnak?

Figyelt kérdés
A napokban egy vitába keveredve, nem tudok eldönteni, kiek van igaza, hogy nevezte-e vagy sem. Kérlek segítsetek, és ha tudjátok támasszátok alá valamivel az érveiteket(ha nevezte) köszönöm! :)

2014. máj. 4. 23:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem nevezte. Frodó úrnak hívta mindig. Bár Frodót tényleg lehetne Samu gazdájának nevezni, tekintve, hogy a házkörüli munkát Samu végezte Zsáklakban, attól még ettől eltekintettek, szerintem. A "Gazdám" túl hivatalos, nem úgy jött volna át kettejük kapcsolata olyannak, amilyen igazából. Ráadásul Gollam hívta Gazdának Frodót, elég furán vette volna ki magát, ha mindketten gazdázzák. :D
2014. máj. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csak ha bőrruhában van.
2014. máj. 5. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Tudom, hogy régi kérdés, de ma elkezdtem megnézni, és a második részben 1:12:00-nél Samu azt mondja Frodónak, hogy Gazdám :)
2022. ápr. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!