Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek Fródó és Samu b....

Szerintetek Fródó és Samu b. uzik?

Figyelt kérdés
Mert azért elég b.uzisan viselkednek egymással.Főleg a 3. rész végén mikor Frodó homlokon csókolja Samut.
2012. aug. 22. 00:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Gondolkodtam rajta,de szerintem nem.Max egy-két cifra gondolat.
2012. aug. 22. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 kilroy válasza:

Kétszer megnéztem ezt a 3. részt. Lehet, hogy most egy világ dől össze benned, de szerintem igen azok.

És nem tudom, hogy azt tudtad-e hogy a Mikulás nem létezik?

2012. aug. 22. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
És neked mennyi az IQ-d?
2012. aug. 22. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 hollófernyiges ***** válasza:
100%
Samu megnősül a 3. rész végén...
2012. aug. 22. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Először is: a neve Frodó, és nem "Fródó".

Másodszor: én azok közé az emberek közé tartozom, akik általában felfedezik és támogatják az efféle kapcsolatokat mindenféle történetben, de egy biztos: ők ketten nem melegek. Olvastam a könyvet is, láttam a filmeket is, de könyörgöm emberek, arról senki sem tehet hogy a mai sekélyes világban már attól homokosnak tartanak valakit, hogy homlokon csókol egy másik embert. :DDD Nagyon mély bajtársiasság és barátság van a két karakter között, tekintve mi mindenen mentek keresztül együtt, de ettől még nem lesznek rögtön melegek.

2012. aug. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem azok, csak olyan mély a barátságuk, ami a mai világban nagyon ritka, vagy nem létezik.
2012. aug. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Létezik a mai világban, csak a kérdezőhöz hasonló emberek miatt senki nem meri vállalni, mert leb*zizzák.
2012. aug. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Picit nekem is olyannak tűnnek néha,de Samu megnősül a végén.Szóval szerintem pusztán csak nagy köztük a szeretet.
2012. aug. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Samu már az első részben is csaj után vágyodott :) max biszex, de Samu inkább nők felé volt nyitott.
2012. aug. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Tolkien mélyen vallásos keresztény volt, így nem túl valószínű.
2012. aug. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!