Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért mondja "mindenki", hogy...

Miért mondja "mindenki", hogy Samu és Frodó (A Gyűrűk Ura) b. uzis? A régi időkben voltak ilyen "nagy" barátságok (értsd: a régi, vagy régen játszódó történetekben) jellemzőbb.

Figyelt kérdés
2012. aug. 5. 20:46
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
36%
Ezt kik mondják, csak nem tán magyarok? A magyaroknak minden b.uzis, de jó...
2012. aug. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Na jó, de most komolyan, mindenki ezzel jön ám.
2012. aug. 5. 20:58
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Samunak a 3. rész végén felesége meg gyereke is lesz
2012. aug. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Ezt én is tudom, a kérdésem nem az, hogy igaz-e, hanem, hogy az emberek mért olyan éretlenek, hogy nem tudják felfogni, hogy - szerintem főleg a régies történetekben - nagy, szoros barátságok vannak.
2012. aug. 6. 22:41
 5/24 anonim ***** válasza:
Igen serintem a háború megerősítette a barátságokat, köztük Frodó és Samu barátságát is. Régen csak azért mert megölelted a barátodat (bajtársadat) nem b.ziztak le. Szerintem soha többet nem lesznek olyan közvetlen barátságok (mint Frodoé és Samué) mint régen, mert mostmár ez b.zis nak számít. Régen a szoros barátságok voltak a természetesek. (bocs a gyenge fogalmazásért)
2012. nov. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod! Én is pontosan ezt gondolom, és ezért olvasok olyan sok régen játszódó történetet!! Amúgy Tolkient is megkérdezték egyszer erről, és ő kikérte magának a dolgot. Nem fogalmaztál rosszul, teljesen érthető volt, köszi. :)
2012. nov. 10. 01:17
 7/24 anonim ***** válasza:
Szivesen, azt én is hallottam hogy megkérdezték tőle.... Én is szeretem a régebbi történeteket, azok a kedvenceim. :)
2012. nov. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Mondjuk nekem ezt csak valaki mondta, kíváncsi lennék, hogy csak városi legenda-e. : D
2012. nov. 11. 19:19
 9/24 anonim ***** válasza:
egyértelműen város legenda. :)
2012. nov. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Mármint az, hogy megkérdezték tőle.
2012. nov. 18. 00:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!