Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ez a Beavatott könyv (ek)...

Ez a Beavatott könyv (ek) /film, olyan romantikus tinidráma mint az alkonyat?

Figyelt kérdés

2014. máj. 1. 18:46
 1/4 anonim válasza:
Még csak a filmet láttam de szerintem nem. Az alkonyat szerintem sokkal nyálasabb
2014. máj. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az Éhezők viadalára jobban hasonlít, mint az Alkonyatra, mert ez is egy disztópikus világban játszódik, de amúgy igen, ez is egy romantikus tinidrámának ígérkezik. Nekem mondjuk tetszett, az Alkonyattal ellentétben. (én is csak a filmet láttam)
2014. máj. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én az első könyvet olvastam, és a filmet láttam, de szerintem egyáltalán nem olyan.:) Itt nem a szerelem van a középpontban, és nem is olyan tipikus dolgokkal van tele. A kedvenc részemben a lány azt mondja, hogy nem is szép, ne is mondja, hogy az, mert tudja, hogy nem. És a srác, ahelyett, hogy azt mondaná, amit már ezer főhős ellőtt, azt mondja: nem, igazad van, na és?! Szóval szerintem sokkal-sokkal jobb, mint az Alkonyat, bár nekem a maga idejében az is tetszett..:D
2014. máj. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 AngelVivianne válasza:
Istenem, úgy bírom, amikor "le nyálas tini drámázzák" azok, akik még a kezükben sem tartották az egyik könyvet sem! Olvasd el a trilógiát, aztán majd vitatkozhatunk arról, hogy ez egy badass, néhol depis könyv-e, vagy egy nyálas tini dráma.
2014. máj. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!