Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik a jobb sorozat, Vikinge...

Melyik a jobb sorozat, Vikingek vagy a Trónok Harca?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 23. 20:00
 1/4 anonim ***** válasza:

A Trónok harca. Viszont ez nem éppen a sorozat készítőinek érdeme, hanem az alapanyagnak főleg. Persze azért ők is keményen megdolgoznak, hogy jó legyen.


Ellenben a Vikingek saját ötlet (jó persze ott is van mögötte történelem meg egyebek), de kicsit nem fair összehasonlítani a kettőt.


Egyébként mindkettő érdekes és teljes mértékben ajánlható.

2014. ápr. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Warren Scott ***** válasza:
100%

Én azt mondanám, hogy nem fair dolog úgy kérdezni, hogy "melyik a jobb" mert a kettő nem egy kategória.


A Trónok Harca is jó és a Vikingek is, de teljesen eltérőek stílusukban, az egész hozzáállásuk és történet mesélési módjuk eltér.


Kicsit olyan ez a kérdés mintha egy autópályára és egy terepre tervezett kocsit akarnál összehasonlítani, mert mindkettő autó, holott mindkettő erős a maga területén. ;)

2014. ápr. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
88%
Hát ezt le fogják pontozni a nagy Trónok harca rajongók de egye fene... A Vikingeket ledaráltam egy az egyben.. nem tudtam kiszállni amíg vége nem lett.. A Trónok harcán 3x aludtam el. Nekem ott túl sok a főszereplő. Nincs kihez igazán kötődni. Csapong a történet a királyok számát már nyomon se tudja követni az ember vagy csak nem tudja mert közben olyan unalmas a történet hogy bealszik rajta.. A színészek jók, de ezzel együtt is azt mondom hogy nem értem mi ez a nagy őrület ami a trónok harcát körül veszi (a sorozatot nem a könyvet)
2014. júl. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Személy szerint a Vikingek jobban tetszik. A Trónok harcára 2. évad végén, 3. elején valamiért ráuntam és abbahagytam.


A Vikingekre meg ,,folyik a nyálam". Nehéz megállni, hogy ne kattintsak a következő részre és betartsak valami időközt két rész között, hogy ne legyen túl hamar vége.


A főcím zenétől meg kiráz a hideg...

2015. ápr. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!