Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Szulejmán című sorozat vagy...

A Szulejmán című sorozat vagy az Egri csillagok című film a jobb?

Figyelt kérdés
2013. okt. 3. 13:43
 1/9 anonim ***** válasza:
79%

Itt senki sem Isten, hogy eldöntse melyik a jobb, mindenki csak a saját véleményét tudja közölni.


Tehát ÉN úgy gondolom, hogy az Egri csillagok, annak ellenére, hogy a sztorit nagyon lerövidítették (egy jó hosszú sorozat készülhetett volna belőle, de a magyar médiában kötelezővé vált, hogy semmiképp se csináljuk minőségi sorozatokat.).

De ami nevetséges, hogy a több, mint 50 éves Egri Csillagokban jobb volt a harcjelenet (akármennyire is amatőrnek látszott), mint a Szulejmánban, ami inkább egy CGI förmedvény, nem egy harc...Ráadásul a Szulejmánban állandóan látszott, hogy mindenhol spórolni akartak, valamint a színészek egyáltalán nem tudták beleélni magukat a szerepükbe, végig csak próbálkoztak.

Hát szerintem ezért jobb az Egri csillagok, Szulejmán amúgy is 5,4 imdb-n, úgyhogy nem értem miért tartják egy csomóan olyan jó sorozatnak.

2013. okt. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod!
2013. okt. 3. 16:34
 3/9 anonim ***** válasza:
az egri csillagok főképp történelmi szálon fut a Szulejmán pedig inkább hasonlít egy szappanoperához mintsem egy történelmi regényhez kinek melyik jönn be az ízlés kérdése
2013. okt. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettőben vannak kitalált részek is, az Egri csillagok is csak egy regény, nem 100%-osan a történelmen alapul...Az Egri csillagokban magyar szemszögből láthatjuk a dolgokat, a Szulejmánban meg török szempontból...szerintem ennyi...
2013. okt. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 wolf4444 válasza:
34%
szerintem a szulejmán és a történetben valódi események szereplők vannak és nem szappanopera!!!!!!!!!!
2013. okt. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A SZULEJMÁN sorozat 1000* jobb mint a másik!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2014. febr. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Egri csillagok
2015. júl. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egri Csillagok mivel a Szulejmán a ilyen mocskos patkany torokokrol szol h milyen "hatalmasak" voltak...
2015. szept. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"a történetben valódi események szereplők vannak és nem szappanopera!"


Ember te miről hadoválsz? Lógtál a történelem óráról?

Be is akarták tiltatni egyesek, mert történelmi eseményként adják el a nyilvánvaló fikciót.

Kicsit gondolkodj azon, hogy a törökök tényleg azzal tették magukévá magyar országot, mert a magyar vezetők árulók voltak!?!

Nyíltan nevezi a sorozat írója Szapolyait árulónak, aki eladta nekik a csatát.

Hürrem közel sem nézett ki így.

Egy Lengyel (ma ukrajna) ortodox zsidó, vékony, alacsony nő volt, és egyáltalán nem volt szép.

2015. dec. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!