Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ilyen jó sorozatok még? &...

Ilyen jó sorozatok még? & Breaking bad-ről vélemények?

Figyelt kérdés

Ezek nagyon jók voltak: A Szökés, Vámpír naplók, Teen Wolf, Rejtély, 13-as raktár...ezeknek minden része nagyon izgalmas volt!


Jó még: Hősök, A Bárka(bár csomó felesleges rész volt benne és nagyon szarul ért véget), Lost (szintén sokszor unalmas volt és többet vártam tőle), Walking Dead is sokszor nagyon jó, de most a 2. évadban azért vannak uncsi részek, Rejtélyek városa, csak sajna 1. évados, Időutazó- sajnos ezt is megszakították, ahogy a nagy kedvencemet a Terra Novát is, a Once upon a time is nagyon jó!


Na ilyesmi sorozatokat keresek, biztos kihagytam valamit, de nagyon széles a skála... bármilyen típusú lehet, csak izgalmas/fordulatos legyen!


A Breaking Badről azt olvastam hogy nagyon jó, letöltöttem az 1. évadot, de 2 rész után azt mondtam hogy nagy szar, nagyon unalmas, semmit mondó, így le is töröltem. De akkor miért írja mindenki hogy olyan jó? Csak érdemes lenne megnézni?



2014. ápr. 9. 13:52
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szerintem aki a Breaking Bad sorozatot szereti, annak tetszik még a Dexter, a Bates Motel és The Leftovers is. Aki a minőségi, lassabb de akcióalapú dráma sorozatokat szereti, azoknak ajánlom. Nekem ezek a kedvencek.:)
2015. szept. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
A Breaking Bad maga a mozgóképgyártás történelmének az abszolút csúcsa. Egy teljesen valósághű, hihetetlenül fordulatos rémmese arról, mi fog történni ha egy átlagember bűnözésre adja a fejét. Elképesztő benne minden egyes részlet, teljes képet a sorozatról csak akkor kapsz, amikor befejezted. Aki még nem látta, azt jobban irigylem mint bárki mást hogy végignézheti előről úgy hogy nem tudja mi fog történni, ezt mindenki érti aki már látta.
2018. jan. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!