Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ilyen jó sorozatok még? &...

Ilyen jó sorozatok még? & Breaking bad-ről vélemények?

Figyelt kérdés

Ezek nagyon jók voltak: A Szökés, Vámpír naplók, Teen Wolf, Rejtély, 13-as raktár...ezeknek minden része nagyon izgalmas volt!


Jó még: Hősök, A Bárka(bár csomó felesleges rész volt benne és nagyon szarul ért véget), Lost (szintén sokszor unalmas volt és többet vártam tőle), Walking Dead is sokszor nagyon jó, de most a 2. évadban azért vannak uncsi részek, Rejtélyek városa, csak sajna 1. évados, Időutazó- sajnos ezt is megszakították, ahogy a nagy kedvencemet a Terra Novát is, a Once upon a time is nagyon jó!


Na ilyesmi sorozatokat keresek, biztos kihagytam valamit, de nagyon széles a skála... bármilyen típusú lehet, csak izgalmas/fordulatos legyen!


A Breaking Badről azt olvastam hogy nagyon jó, letöltöttem az 1. évadot, de 2 rész után azt mondtam hogy nagy szar, nagyon unalmas, semmit mondó, így le is töröltem. De akkor miért írja mindenki hogy olyan jó? Csak érdemes lenne megnézni?



2014. ápr. 9. 13:52
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ja, még a Szulejmán is izgalmas és jó.
2014. ápr. 9. 13:58
 2/12 A kérdező kommentje:
True Blood is tök jó, csak hozzá kell szokni.
2014. ápr. 9. 14:00
 3/12 A kérdező kommentje:
Odaát is nagyon jó.
2014. ápr. 9. 14:03
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A Breaking Bad sokkal lassabb ütemű, profibb módon elkészített, mint a legtöbb sorozat. Ezért is, ha egy nagy sztorit dolgoz fel egy sorozat, akkor annak kell egy hosszú kezdés is. A BB esetében pedig a forgatókönyv az egyik legerősebb ütőkártya. A másik pedig a színészi játék, ami olyan jó, hogy már bűn elkezdeni magyar szinkronnal, mert akkor az nem fog átjönni, és ront is a minőségen. És mi még? A valósághűsége. A sorozatban sose látni olyat, hogy valaki előszed egy pisztolyt, és lelő 9 embert egy tárral, ahogy az a legtöbb amerikai filmben/sorozatban előfordul, hanem már eleve azt is bemutatja, hogy milyen nehéz beszerezni illegálisan egy fegyvert úgy, hogy lehet még el se sül. Elvégre nem egy akció sorozatról van szó (inkább krimi-dráma). Sorolni lehetne napestig, hogy miért az egyik legjobb sorozat, de amit még mindenképp kiemelnék azok a fordulatok, csavarok. Rengeteg epizód csak későbbi fordulatokra van kihegyezve, és pont ezért nem lehet megállapítani 2 epizódból, hogy milyen.
2014. ápr. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
De amúgy ha szeretnél egy olyan sorozatot nézni, amiben sok dolog történik minden epizódban, akkor ajánlom a Shameless (amerikai verzió) című sorozatot. Nekem a favorit listán a Breaking Bad előtt van, sokszor szó szerint adrenalin-dús a sorozat, de a meglepetésekből is rengeteg van. A vicces és drámai jeleneteket pedig tökéletesen keveri. Ja és sok sorozattal ellentétben a Shameless egyre jobb lesz, a 4. évad eddig a top, aminek most vasárnap volt a záró epizódja.
2014. ápr. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Te komolyan a BB-t egy Szulejmán szintű szappan operához hasonlítod? Bi*ch Please!


Igen a Breaking Bad baromi lassú, de zseniálisan felépített sorozat. Egyik barátomnak ajánlottam és állitása szerint az első két évad lassú és unalmas. Utána a 4. évadot nézve küldött nekem egy ilyen beszólást "TE JÓ ÉG !!! Most él*eztem el ba**ki! " .


Nézd végig, hidd el megéri, olyan személyiség fejlődések olyan fordulatok és olyan zseniális Pszicho thriller van benne, hogy sok más barátommal (internetes és egyéb) mondjuk hogy ez a sorozat, a sorozatgyártás csúcsa! szerintem az Oz és a The Wire az a másik két sorozat amit érdemes egy lapon említeni vele. De az is tény hogy olyan nagy epic jelenetek nem lesz benne sok, viszont ami lesz az nagyot üt. Végig egyre jobb lesz az egész ahogy halad karakterek egyre fejlődnek mind Jesse és Mind Walt, és jön be rengeteg új karakter, Gus és Mike például nagyon epic!


Az egész sorozat legjobb része a Felina című rész, az utolsó része a sorozatnak! Mindent elmond hogy a Felina ( [link] ) 9.9-es pontozást kapott 35.000 ember szavazatából, ami had ne mondjam hogy baromi magas.


Hidd el nagyon megéri!

2014. ápr. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Rendben, akkor mindenképp megfogom nézni! Én nem szeretem az ilyen hülye, semmit mondó vígjátékokat mint a legtöbb ember és a BB ennek tűnt az első 2-3 részből, de akkor belekezdek.

A szulejmánt meg nem hasonlítom semmihez, csak írtam hogy nagyon jó, izgalmas, pedig csak unalomból kezdtem el nézni és sokkal jobb mint vártam, nagyon megszerettem.


Köszönöm az eddigi válaszokat.

2014. ápr. 10. 16:29
 8/12 A kérdező kommentje:

Beírtam a Shamelesst,a rövid leírása ez:

Az eredeti angol sorozat amerikai változata, melyben egy munkás Chicago-i nagycsalád, Gallagherék szórakoztató mindennapjait követhetjük figyelemmel. Az egészet ez jellemzi. A kínosan vicces és valós mindennapok. Az apuka alkoholista, aki rendszerint a nappali padlóján köt ki, míg a gyerekek suliba járnak, feszegetik a törvény határait, másodállásuk van, és összetartanak. Minden körülmények között.


Dög unalomnak tűnik, átlagosnak, az ilyenekbe alapból bele sem kezdek. Semmi rejtély, titok, érdekesség vagy izgalom, stb... értitek már hogy mit keresek?


Mivel azt írtad jó, ezért lehet hogy ezt is megnézem, csak így eső olvasásra a leírás alapján el sem kezdeném.

2014. ápr. 10. 16:41
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha olyan rossz és unalmas lenne, nem lenne 8,7-es értékelése imdb-n. :)
2014. ápr. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
9.5 allban!
2014. ápr. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!