Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Vala. Ki válaszolna egy...

Vala. Ki válaszolna egy kérdésemre az Időről Időre című filmmel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Most kezdtem el nézni, még csak a legelején vagyok, de máris beleütköztem valamibe, amit nem értek.

Mikor az apja elmondja neki hogy a család férfi tagjai tudnak utazni az időben, azt mondja hogy sajnos csak visszafelé, tehát a jövőbe nem mehetnek. Mikor először kipróbálja és visszamegy a szilveszteri bulira, akkor onnan hogy tud visszamenni az apjával való beszélgetéshez? Hiszen a buli idején az a jövőnek számít. Azt hittem hogy ott kell maradnia, és újra kell élnie a napokat, míg újra elérkezik a beszélgetés ideje. Legalábbis így lenne logikus.



#Időről időre #About Time
2014. márc. 11. 21:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Az apja azt is mondja, csak oda tud utazni, ahol már járt és emlékszik. Emlékszik a szilveszteri bulira, hát visszamegy oda. Emlékszik arra is viszont, amikor az apja elmondja ezt a titkot, hogy képes az időutazásra. Oda vissza tud menni, az nem a jövő, az a múlt. Furán hangzik, de az, mert az már megtörtént, elmúlt, hisz ott volt, emlékszik rá. Hiába utazik vissza mondjuk egy nappal, egy héttel, 2 évvel, az a beszélgetés dátum szerint valóban a jövő, de a srác élete szerint az a múlt. Hiába van a jövőben. Ne dátum szerint nézd a jövőt, hanem a srác élete szerint. Amit átélt, az a múlt. amit még nem, az a jövő. Nálad is így van, meg mindenkinél. Csak mi nem vagyunk képesek az időutazásra. :)
2014. márc. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, így már értem :)
2014. márc. 13. 02:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!