Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van olyan aki a THOR c....

Van olyan aki a THOR c. filmben nem Lokinak szurkol?

Figyelt kérdés
És ha igen miért?

2014. márc. 1. 22:21
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Jah, szentem is jó lenne egy Loki film!De abban is legyen benne Thor(csak ugye nem ő lenne a főszereplő),mert én ugyan Loki rajongó vagyok de ketten naon jól és szórakoztatóan szuperálnak. :D
2014. márc. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
6. válaszoló, na az engem is felidegesített... Meg Thor is... SPOILER az előbb halt meg az öccse, erre meg elkezd poénkodni Jane telefonjával... Meg Loki halálánál azért több érzelmet is kimutathatott volna... SPOILER VÉGE De hogy a kérdésre is válaszoljak, még nem találkoztam olyannal, aki inkább Thornak szurkolt volna. A 2. részben tényleg Loki a legszerethetőbb karakter. (Még úgy is ezt mondanám, ha nem lennék Mr. Hiddleston nagy rajongója. :P) meg mellékesenő az egyetlen karakter, akinek a jellemzését nem lehet egy tőmondatban lezavarni.
2014. ápr. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

#3(stb...) vagyok:

ja de!!eszembe jutott ! :oo az egyik barátnőm ÖCSE imádja Thor-t,és utálja Loki-t :S múltkor fele néztük a 2. részét...:SS:D

2014. ápr. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
89%
Nem kell azon annyira meglepődni hogy ha valaki szereti Thort. Ő a főhős, szerethető karakter. És nem kell Thort leszólni, de ő ilyen. Nem lehet tőle többet várni. Mivel ők egy testvérpáros, az egyiknek ilyennek, a másiknak olyannak kell lennie. Thor az erő, Loki az ész. Az erőtől ne várjunk nagy csodát, neki az a feladata a filmben, hogy meglengesse a pörölyét és szétzúzzon mindenkit. Loki viszont ész játékos, ezért az ő karaktere sokkal összetettebb, érdekesebb és erre még jön a háttértörténete, ami szintén fokozza a személyiségét. Én személy szerint szeretem Thort is, de Loki sokkal érdekesebb karakter.
2014. ápr. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Biztos van... De én Lokinak szurkoltam <3 ( Tom Hiddleston!!! )
2014. aug. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Jó az ízlésed!!!!! :) kár hogy a Bosszúállok 2 ben nem lesz benne... :(
2014. szept. 26. 17:53
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Bosszúállók Loki nélkül ?! Már most elbukták
2014. szept. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Én Thor-t jobban kedvelem, mint Lokit, de a kettejük dinamikája tette érdekessé nekem a második Thor filmet.
2014. szept. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

Én is csak igy nézem. Nézem. Loki nem lesz benne a A. kettőben?????????Kit kell kinyirni ezért??????

De most komolyan hány rajongója van Tomnak???? És még meg merik tenni hogy nem rakják bele??? És szivem szerint azt hiszem még a most készülő Antman ba is beleraknám!!!! Egyszerüen csak... *-* .

2014. okt. 5. 10:53
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát...nem tudom, te hogy vagy benne, de én egy mosógép reklámba is simán beletenném :D
2014. okt. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!