Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Hét élet című filmben ki a...

A Hét élet című filmben ki a hetedik megmentett?

Figyelt kérdés

A film szerint Ben hét embert "ment meg", de akárhogy számolom, csak hármat találok.


Van a vak férfi, Emliy, az anyuka, aki a tengerparti házába költözhet, a fiú, akinek gerincvelőt ad, és a két, film végén említett ember, egyikőjük tüdőlebenyt, másikójuk májat kap. Ez hat. Ki a hetedik? Gondoltam az idős nénire, akit elküld fürdetni, de ő nem volt a terv része, csak megkérdezte tőle, hogy akin segíteni akart, megérdemli-e, és nem is számította be, mert akkor nem kellett volna neki senki a férfi helyett, de az anyukát helyette választotta...


2014. febr. 27. 19:15
 1/3 anonim ***** válasza:

1. A testvérének adta a fél tüdejét.

2. A mája egy részét a gyámügyes nőnek adta.

3. Gerincvelőt egy fiatal fiúnak.

4. Hokiedzőnek adta az egyik veséjét.

5. Odaajándékozta a házát annak a nőnek akit az előbb említett gyámügyes ajánlott.

6. A szaruhártyáját a vak telefonközpontos kapta.

7. A szívét adta a szerelmének.


Én is a GYAKORI KÉRDÉSEKEN találtam ezt a választ ;)

2014. febr. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi, én sem a Google, sem a GYIK segítségével nem találtam.


Egyébként azt tudod, a hokiedzős mikor, hol derült ki? Egyáltalán nem emlékszem rá.

2014. febr. 28. 00:12
 3/3 anonim ***** válasza:
Régen láttam már én is :/
2014. márc. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!