Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van olyan aki a THOR c....

Van olyan aki a THOR c. filmben nem Lokinak szurkol?

Figyelt kérdés
És ha igen miért?

2014. márc. 1. 22:21
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
71%

Én nem tudtam azonosulni egyik karakterrel sem. Ezért nem szurkoltam senkinek, csak érdekelt, hogy mi lesz a fejlemény.

Vajon más is lehet így ezzel?

2014. márc. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Biztosan. :-) Velem is volt már hogy nem tudtam beleélni magam egy filmbe és csak megnéztem. De amúgy ha választanod kéne Thor és Loki között se tudnál?
2014. márc. 2. 16:49
 3/23 anonim ***** válasza:
71%

Biztos van...

Mondjuk én nem vagyok közöttük:'DDDD

2014. márc. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
De most komolyan, Loki az egyetlen nem ütödött szerethető karakter ebben a filmben. Vagynem szeretsz senkit vagy térdreborulsz Lokinak. XXD
2014. márc. 5. 07:03
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

#3-as vagyok

SPOILER

4: térdre azért nem borulok,de igen,valami olyasmi:D komolyan,mikor anyámmal nézem,és Loki "meghalt" a második részben,akkor így rám szólt: "Áhh.Akkor kapcsold ki!" de végignézettem vele,mert én már előtte láttam,de amikor először láttam,és meghalt,akkor először majdnem sírógörcsöt kaptam,de utána gondoltam,hogy biztos nem halt meg,mert nem halhat meg:D+ halottam,hogy MARVEL harmadik részt is szeretne a Thornak,és kell a bevétel,szóval Loki nem haltat meg:'DDD

2014. márc. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Fú én is majdnem elsirtam magam. És dühöngtem hogy hogyan mernek Loki halála után két percel már viccelődni. De amikor kiderült hogy él összevissza ugráltam, anya meg bejött jogy minden rendben? Én meg hogy ' Loki él! Tudtam hogy él!' Anya meg néz rám és néz majd széplassan becsuja az ajtót.


Am azt hallottam hogy akkora sikere van Lokinak hogy külön állo Loki filmet is terveznek forgatni!!!!!! :-)

2014. márc. 6. 07:15
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

#3-as,#5-ös vagyok:

juuuj:DDDD

fúúú én már nagyon várom:$$:DD

2014. márc. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

#3,#5,#7 vagyok:

[link]

na ne mond hogy nem lenne jó:'D

2014. márc. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
LOKIIIII!!! <3 Ez nem is kérdés!! :D
2014. márc. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
*-* *-* *-* Ááá. Ez a film kincs lenne a világnak!! Hogy miért nem lehetett így leforgatni?!?!?? Szerinem a nézetség is több lett volna!!! De ez!! *-* *-* *-*
2014. márc. 7. 06:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!