Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A hobbit filmekben Legolas...

A hobbit filmekben Legolas összejön valakivel?

Figyelt kérdés
2014. febr. 19. 18:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát eddig az első két részben biztos nem. Amúgy meg a könyv nem tesz róla említést, abban nincs benne szóval nemtom hogy a 3.ban összejön e vkivel.
2014. febr. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. febr. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A könyvben eleve nincs benne Legolas. A Gyűrűk Urában nem tesz említést róla, hogy lenne bárkije otthon, szóval nem hiszem, hogy lesz ilyesmi. A második részben szereplő lány inkább Kilihez, a törphöz vonzódik.
2014. febr. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát, jó kérdés...

Az tény , hogy bele van zúgva Taurielbe. Hogy ő tudja-e az nem egyértelmű, Mert Thranduil célozgat neki, hogy Legolas nagyon megkedvelte őt és ne áltassa ha nincs esély...Tauriel szerintem csak barátként tekint Legolasra. Erre jó oka van hiszen csak egy barát száll szembe az apja parancsával( aki mellesleg egy király ), és megy utána, hogy segítsen megkeresni a szökevényeket. Meg aztán Tauriel azt mondja neki hogy mellon, ami ugye barátot jelent. Amúgy nem hiszem, hogy Legolas kedvelné Kilit, egyrészt, mert ő egy törp, plusz kihalgatta Kili és Tauriel beszélgetését, és amikor Tauriel elment, olyan csúnyán nézett szegény Kilire, csoda, hogy életben maradt. Mindenesetre remélem összejönnek, mert nagyon passzolnak egymáshoz. Nem mintha bajom lenne Kilivel, de tünde és törp? Inkább ne... De majd a 3. részben minden kiderül.

2014. márc. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó kis ellentmondást vélek felfedezni az irományodban :D " Mindenesetre remélem összejönnek, mert nagyon passzolnak egymáshoz. Nem mintha bajom lenne Kilivel, de tünde és törp? Inkább ne..." Most akkor jöjjenek össze, vagy inkább ne? :D Engem nem zavar amúgy ez a romantikus szál, sőt, szerintem nagyon feldobja az egészet. Nem kell, hogy férfiakkal legyen tele az egész, kell bele a gyengébbik nem is szvsz ^^ és egyáltalán nem volt sok benne a romantika... az nyúlfaroknyi volt amit beletettek... A réparágó Peter Jacksonnak pedig respect, hogy ilyen volumenü tökéletes filmet összehozott a MI szórakoztatásunkra :) Ja és hogy a kérdező kérdésére is válaszoljak: Én úgy tudom nem :) Sajna :c
2014. okt. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

ohh bocsika félreértettem :) Ne foglalkozz velem! Utolsó voltam.

Swagolas <3

2014. okt. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!