Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek lesz folytatása a...

Szerintetek lesz folytatása a Jégvarázsnak?

Figyelt kérdés
Szerintetek lesz második rész? Olvastam pát fórumon hogy valószínűleg, de hátha tud valaki valamit a folytatással kapcsolatban, amin én csak átsiklottam. Ja és még valami: szerintetek is jó párosítás Fagy Jankó (Jack Frost) és Elsa? Mert szernitem nagyon nem, de mindenki csak arról beszél hogy milyen jó párosítás lenne. A válaszokat előre is köszi! :)

2014. febr. 16. 13:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nagyon remélem hogy nem. Gyönyörű történet volt, simán a kedvenc Disney-m lett, biztos azért, mert hasonlítok a szerencsétlen Elsára (senki ne lásson bele ebbe semmit).

Nem akarom ,hogy szokás szerint meglovagolják a hirtelen jött rajongást. Az lenne az igazi áttörés. Ami jó volt, abból miért kell kipréselni mindent az utolsó cseppig? Miért nem elégedtek meg vele, és nézitek meg inkább újra ezt?

Kissé fáj, amikor kiszakadok egy ilyen szép világból, de azért ne essünk túlzásba.

2014. márc. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Az egyik oldalon láttam,hogy a TOP 50-es filmek közül a Jégvarázs az első.(Ezt csak úgy mellékesen ahhoz,hogy nagy sikere lett.)
2015. jan. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Simán benne lehetne Dér Jankó úgy, ha a két stúdió összefogna. Ettől eltekintve én sem hiszem és szerintem csak egy netkacsa volt.

Egyébént nyárra tervezik a folytatást. Már megvan a sztori, de még titokzatoskodnak.

2016. márc. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!