Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak nekem nem tetszik az...

Csak nekem nem tetszik az avatar folytatása?

Figyelt kérdés
nem tudom miért most néztem végig az avatart és most jön a korra legendája amit eddig olvastam nekem nem nyerte el a tetszésem zuko rosszá változik? akkor mi értelme volt az avatarnak? ha valaki végig látta a korra legendáját adhatna tanácsot neki hogy tetszett és hol nézte végig mert van videó is róla magyar felirattal nem?
2014. jan. 19. 19:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Én úgytudtam, hogy a 2. rész még csak most készül. :/
2014. jan. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mi van? Zuko nem is szerepel benne és egyáltalán nem változott rosszá.

Ez már jóval Aang halála után történik. Az új avatár pedig Korra, aki a víz törzsében született újjá. Természetesej megvannak az előzmények következményei/hatásai, de az egyetlen aki még életben van a régi szereplők közül, az Katara.

2014. jan. 20. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
*természetesen
2014. jan. 20. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hol olvastál ilyet, hogy Zuko rosszá válik? Nekem tetszett, bár én első avatar fan vagyok, de a Korra legendája is jó. Főleg a 2. könyvben a múltba tekintős rész, ami a leges legelső avatarról szól. Na az a 2 rész még tán jobb volt mint az Aang-ról szólóak. Nagyon nagyon tetszett.

Ne ítéled el, kicsit más mint az Aang legendája.

Ami zavaró, hogy az angol kiejtésre tértek át. Eng meg hasonlók.

2014. jan. 20. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!