Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogy tetszik a top 100-as...

Hogy tetszik a top 100-as listám imdb-n?

Figyelt kérdés
[link]
2014. jan. 12. 23:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem rossz, sok régi nagyon jó film ott van, viszont van pár olyan is ami szerintem nem érdemelné meg. Egyébként egy kérdés, hogy tudtál ilyen listát csinálni? Én is akartam de nem igazán vágom az IMDB-t.
2014. jan. 13. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon sok az eszméletlenül gagyi, rossz film. Bocs.
2014. jan. 13. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Őszintén, nagyon szubjektív.

Minden rosszindulat nélkül, sok filmet kell még megnézned, hogy tárgyilagosabban értékelj.

Nincs semmi gond a filmekkel, a sorrenddel (szerintem) igen, rengeteg filmet hiányolok.

2014. jan. 13. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
1. regelsz, és a profilnál van egy listás rész, ott csinálsz 1et.
2014. jan. 13. 02:08
 5/13 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy 1-2 jóval gyengébb alkotás, mint a több... de valami oknál fogva bármikor megnézem és értékesebb számomra remek de 1x nézős filmeknél.
2014. jan. 13. 02:12
 6/13 HalkHogen ***** válasza:

Nincs semmi gond. Persze sok olyan van benne, amivel nem értek egyet, dehát például én is betenném a magaméba mondjuk a Tango & Cash-t vagy mondjuk a Nagy durranást, amiket bármikor meg tudok nézni, annyira poénosnak tartok, viszont művészeti értékük, ugye, nem sok. Ebbe máris bele tudnának kötni mások - pedig ízlésekről vitatkozni botorság.


Vagy például én minden idők legjobb filmjének (főszereplők, zene, mellékszereplők, rendezés) Wyler Ben-Hurját tartom, minden évben megnézem. De találkoztam olyan filmkedvelővel, aki nem is látta, szóval neki hiába áradoznék róla.

2014. jan. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Heló!


Egy teljesen szubjektív listáról kellene megmondnai, hogy hogy tetszik? Erről nem sozkás vitatkozni ,de mivel te kérted: teljesen átlagos, és főként az újabb filmekre koncentráló lista, amely jól mutatja, hogy a készítője bizonyos területekre koncentrál csak. Számomra nem sokat ér, neked nyilván fontos.

2014. jan. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A jó, a rossz és a csúf, a Volt egyszer egy vadnyugat, a Ponyvaregény, a Szakasz, a bolygó neve: Halál és talán a Blöff című filmek nálam is helyet kapnának egy ilyen 100-as listán.
2014. jan. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Sok benne a felkiáltó jel. Magamutogatónak tűnik ezáltal. Amúgy hajrá! Ne csak szavazz, a jobbakról írj nyugodtan reviewkat.
2014. jan. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
28%

Gyenge.


Skandináv film nuku.

Japán főleg - nocom.

Szerb,cseh film megint nullos.

Szovjet/orosz sehol.

Európai érték pl Eisenstein,de Sica,Lang,Ophüls,Herzog,Bressont?

van még mit nézni minden bizonnyal

2014. jan. 15. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!