Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek lesz folytatása a...

Szerintetek lesz folytatása a Jégvarázsnak?

Figyelt kérdés
Szerintetek lesz második rész? Olvastam pát fórumon hogy valószínűleg, de hátha tud valaki valamit a folytatással kapcsolatban, amin én csak átsiklottam. Ja és még valami: szerintetek is jó párosítás Fagy Jankó (Jack Frost) és Elsa? Mert szernitem nagyon nem, de mindenki csak arról beszél hogy milyen jó párosítás lenne. A válaszokat előre is köszi! :)

2014. febr. 16. 13:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
56%
Nem hiszem, abszolút kerek a történet, nincs elvarratlan szál, szépen lezárták a filmet, bukás lenne egy 2. rész.
2014. febr. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
igaz, bár jó lenne
2014. febr. 25. 16:37
 3/13 anonim ***** válasza:
59%
Én pont ma hallottam, hogy nagy rá az esély, hogy csinálnak egy második részt. Szerintem nem lenne bukás, nem minden folytatás rossz. És nekem mindegy, hogy összejön-e Dér Jankó és Elsa vagy sem, de csak úgy megsúgom, hogy az Öt legendát a Dreamworks, a Jégvarázst pedig a Disney készítette, és a két figura enyhén szólva különbözik egymástól. Mondjuk Elsának is keríthetnének egy barátot, egy szőke herceget :)
2014. febr. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Igen, tudom hogy Dér Jankó és Elsa kicsit más "gyártótól" származik. Remélem igazak a "pletykák", hogy lesz folytatása. :)
2014. febr. 26. 15:02
 5/13 anonim ***** válasza:
Bukás lenne? a nagy fenét lenne bukás, akkora sikere van hogy egy második rész is kb. ugyanolyan jó lenne, bármilyen jól is lezárták a sztorit. Sőt szerintem még így is nagyon sok lehetőség van egy folytatáshoz.
2014. febr. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Én az olvastam hogy lesz!:))

SŐT

Olyan olvastam,hogy FELKÉSZÜLNI(!!!!!!) Jack Frost is benne lesz!!!<3

Igen,én is imádom Jelsat <3 Annyira jó lenne ha összejönnének!:")))

2014. febr. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

Hogy lenne már benne Jack Frost? Istenem, használjátok már az eszeteket, emberek...

Ha más gyártótól származik a film, akkor hogy az istenbe lehetne benne?

A második részről szólva pedig szerintem igaza van egy előző válaszolónak, és nem kell, mert már minden szála el van varrva.

Ettől függetlenül nagy eséllyel lesz második része is, mert ha van egy film, ami sikeres, akkor (a filmkészítők szemével nézve) egyszerűen "muszáj" egy második részt csinálni, ami legtöbb esetben messzire elmarad az előző résztől..

2014. márc. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

#6-os vagyok.

#7.: csak láttam egy ilyen képet ( [link] ) de kb. negyed óráig tartott a hatása,azt is inkább bebeszéltem magamnak:S...

Most viszont találtam egy ilyen riportot,csak az a baj,hogy lassan megy az olvasása,mert kőkemény 2 hete tanulom csak az angolt xddd:D

Szóval...ömmm...ja...3 hét múlva jelentkezem :S:D

2014. márc. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

#6-os,#8-as vagyok.

#7.: hát az utolsó 3 sort elolvastam,és 'valószínűleg soha'... szóval ... DE OTT VAN A VALÓSZÍNŰLEG!!xdddddd:DDD

2014. márc. 16. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"Hogy lenne már benne Jack Frost? Istenem, használjátok már az eszeteket, emberek..."

Inkább te használd az eszedet!Tudod,hogy mennyire növelné a bevételt?Sokkal.Nagyon sokkal.Pl.:Én ismerek olyan "DreamWorks fanatikust" aki ha fizetnének neki sem nézne meg olyan animációs filmet aminek nincs köze a DreamWorkshöz.(persze ilyen Disney fanatikusba is van)No ők is vannak egy páran.A filmbe ott van Jack Frost,hopp megvan a kapcsolat,go a mozi.

+A fél világ odavan értük

Meg ugye akik imádták az első részt,azok így is-úgyis megnéznék

Miért ne lehetne megoldani?

1. Közös (Disney-DreamWorks)alkotás.

2. Disney megveszi (jó drágán) a karaktert.-ez valószínűbb


Szóval persze,hülyézd le a másikat;))


De amúgy szerintem is valószínűtlen,pár kitudja...:)


23/f

2014. márc. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!