Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A One piece című animében...

Tamás kővári kérdése:

A One piece című animében miért nem lehet egy már gyümölcshasználónak mégegyet ennie?

Figyelt kérdés
Azért vagyok rá kiváncsi ,mert most a 632.résznél járok és akkor ne is számitsak rá ,hogy Luffy megeszi a tűzgyümit.Mert animében mondta ,hogy ő már megevett egyet és nem ehet meg másikat.Ez igaz ?És mi lenne a következménye ha megenné ?
2014. febr. 14. 11:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Meg eheti, de nem kap új képességet. De ez benne volt az animében, az Enies Lobby arcban, mikor is az egyik CP9 gyümölcshasználó tag megevett egy második gyümölcsöt. Egy emberenek egy képessége lehet, ez alól csak a Yami Yami no Mi használója a kivétel! (Magyarul csak Marshall D. Teach-nek lehet 1nél több)
2014. febr. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mostmár értem köszi .
2014. febr. 15. 06:13
 3/5 anonim válasza:

Tévedés, Enies Lobby-ban a CP9 tagjai között csak azok ettek gyümit akiknek még nem volt.

Ha egy gyümihasználó még egyet megeszik, akkor meghal. Jabura ezért is félt még egyet megenni.

2014. márc. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyszerű ember azért nem ehet egynél több gyümölcsöt, mert az emberi test nem képes elviselni. De (én úgy tudom) a D.-knek akárhány gyümölcsöt meg lehet enni, és erre Marshal D. Teach is rájött. Előfordulhat hogy Luffy megeszi :)
2014. ápr. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sabo ette meg a Mera Mera no Mi-t.
2014. ápr. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!