Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Kuroko no Basuke c. animében...

Kuroko no Basuke c. animében Kuroko is be fog lépni a zonába?

Figyelt kérdés

2014. febr. 13. 13:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Kétlem, mivel erősen support játékos a pályán. Majd úgy is kiderül, jöhet még évada, csak jobb legyen mint ez a második.
2014. febr. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem tetszett a 2. évad ?
2014. febr. 13. 18:24
 3/6 anonim ***** válasza:

Tetszik* mert még fut :D


Amúgy nem, csak egyszerűen már minden szart belevisznek és a pályán is már minden megy csak kosárlabda nem. Amit az első évadba a Kise vs Aomine-nél vittek bele az még elfogadható volt, de most már minden valami hülye shounen képességgel akarnak megmagyarázni, meg teleteszik skillekkel. Szerintem teljesen felesleges, az egy sport anime, kár volt ezeket bele vinni. Na meg van egy-két elég durva önismétlés benne. Nem tudom első évadra 8 pontot adtam mert jó volt, izgalmas, eddig ez 5 ponton áll messze alulmarad az első évadhoz képest.

2014. febr. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kussoljál. Ha nem tetszik ne nézd. Viszont Kuroko nem igazán léphet a Zónába mivel ő a társait támogatja vagyis más az elhelyezkedése. Aomine és Kagami is egyéni játékos(egyedül is képes nyerni) míg Kuroko csak csapatban jó.
2014. febr. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

# 4 Az előző válaszoló csak a véleményét fejtette ki, nem kell rögtön lekussoltatni (amúgy meg se szólalta, max. leírta a gondolatát :’D) Szerintem jó ötlet a manga írójától, hogy belevisz egy két ilyen dolgot, mert ha nem lennének, benne akkor olyan lenne, mint egy szimpla kosár meccs amit, bár melyik sport tv-n meglehet nézni. Csak annyi különbséggel, hogy ez animálva van azt meg élő emberek játsszák.

És a kérdésre válaszolva, a mangába még egyszer sem lépet be a zónába Kuroko és szerintem nem is fog. A Zóna az inkább egy-egy játékost érint, mikor már nem nagyon hagyatkozik a csapatársaira, hanem csak saját magára. Kuroko pedig mint ahogy a # 4 mondta csak csapatjátékban hasznos. Bár én még csak a mangába láttam először ezt a Zóna dolgot, szóval nem biztos, hogy az jelenti, amit én gondolok.

2014. febr. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Nirata ***** válasza:

Hát a 2évad 21-ik része után...

Lehet, hogy be fog lépni :) IZGI LENNE! :)

2014. márc. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!