Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Death Note című animében...

A Death Note című animében mikor derül ki L igazi neve?

Figyelt kérdés
Most a 30. résznél járok és mindenki azt mondta hogy már kiderült de nekem ez kimaradt. Nem tudja valaki megmondani?

2013. dec. 23. 12:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem derül ki.
2013. dec. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
jó de úgy értem az L Lawliet mikor derül ki. Azt tudom hogy a rendes neve nem derül ki.
2013. dec. 23. 12:59
 3/5 anonim ***** válasza:

A filmben derül ki a neve.


A sorozatban kamu neve van, az összevágott anime filmben sem tudják meg a nevét. Az elején, amikor a tévéadásban szól az emberekhez, akkor kapunk álnevet.

2013. dec. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A filmben derül ki? Nekem azt nem volt szívem végig nézni. Nekem egyszerűen rossz volt nézni ahogy egy ilyen jó animéből ilyen filmet készítettek és eleve hiányoltam belőle Misát. De azért köszi a válaszokat.
2013. dec. 23. 13:58
 5/5 anonim ***** válasza:
húderégikérdés,de a filmben igenis benne van Misa. Egyébként a mangában sem volt benne,csak a végén adtak ki egy kiegészítést
2014. nov. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!