Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki volt a legelső Avatar és,...

Ki volt a legelső Avatar és, hogyan született meg? (Aang legendája)

Figyelt kérdés

Ugye az Avatar ha meghal újjászületik. Én arra lennék, kíváncsi, hogy ki volt a legelső és hogyan született meg stb.

Aki olvasott erről valahol vagy talált valamit az pls ossza meg velem, mert én semmi ilyen nem nagyon találtam, de emlegetik.



2014. febr. 7. 18:34
 1/5 Krisipoke ***** válasza:
100%
Azt nem lehet tudni, hogy hogy született meg, de a Korra legendájának 2. évadjának két része is (Beginnings 1 és 2) is az életéről szól. Nagyon király részek, érdemes őket megnézni. Szerintem már feliratosan is meg lehet találni online, ha esetleg nem tudnál olyan jól angolul.
2014. febr. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Annyit tudunk róla, hogy Wan-nak hívják és egy átlagos ember volt. Egy oroszlánteknős városban élt, és ő adott neki tűzet, amikor száműzték. Majd spiritet tanult és elsajátította a levegő, víz és földet.
2014. márc. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! látom nem ma írtad ki ezt a kérdést de azért válaszolok. Raw-volt az első avatár aki csak egy egyszerű embernek születtet aki nagyon szegény volt és ételt lopot magának, egy barátjának és egy öreg embernek akit meg szált egyszer egy szelem és el csufittota a külsejét. Át verte az oroszlánteknöst hogy pár emberel ő is el megy élelemért de és agyon neki is tűzet, de ő vissza ment a városba és pár emberel meg támadta a gazdagokat, loptak tölük élelmet és őt el fogták és számüzték. Később al válassztota egymástól a jót és a rosszat (mert a rossz át verte) és ez után fel kereste a többi oroszlánteknőst is hogy adják neki az erejüket amit meg kapót majd a szelem világban egyesült végleg a jó szellemel és örökre be börtönözte a rosszat. Vissza küldte az összes szelemet az ő világukba, majd a kapukat le zárta. Az emberek egy másra találtak és volt amikor háború is volt amit a avatárnak kellet meg álltania de sajnos mivel ő is ember volt és meg öregedet. Egy csatában vereséget szenvedet és ki lehelte a lelkét, de elöte a jó szelem mondta neki hogy ő utána mindig lesz egy avatár.
2014. szept. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Azóta már rég láttam a 2, sôt még a 3. évadot is.

Október 3.-án meg jön a 4. évad :D


Egyébként az 1. avatar neve: Wan

Nem Raw

2014. szept. 17. 16:46
 5/5 anonim ***** válasza:
szívesen és bocs de utolag észre vetem hogy el írtam csak úgye elég közel van egymáshoz az r és a w
2014. szept. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!