Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Trónok harcából ki a kedvenc...

Trónok harcából ki a kedvenc szereplőtök?

Figyelt kérdés

3 napja kezdtem, és most tartok a 3. évad elején. Kíváncsi vagyok nektek ki a kedvenc szereplőtök illetve ki idegesít titeket legjobban, kit bírtok a legkevésbé.

Kérlek próbáljatok Spoiler mentekesek maradni, köszönjük! :D



2014. jan. 3. 13:55
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
18-as. Így nagyjából fél év után írom, hogy köszönöm! Igen Alliser Thorne az akit még nem bírok.
2014. júl. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
37%

Akiket bírok: Tyrion, Daenerys, Arya, a Véreb, Margaery.

Akiket gyűlölök: Joffrey, Ramsay Snow, Robyn, Ygritte, Stannis.

2014. szept. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
58%

Nekem a kedvenceim: Sansa, Brienne, Jon, Jaime, Tyrion és Dany

Nagyon érdekesnek tartom mint karaktert: Tywin, Roose Bolton, Varys és Cersei

Utálom: Joff, Robert Baratheon, Theon, Ramsey, Lysa Tully és Littlefinger

2014. szept. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

Főszereplők közül:Tyrion Lannister,Lord Eddard Stark,Havas Jon,Bran Stark

Mellékszereplők közül: Ser Tengerjáró Davos,Ser Jorah Mormont,Lord Joer Mormont(és a hollója),Reedek

2016. szept. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Nekem a kedvenceim Arya, Tyrion és Daenerys. A "gonoszak" közül furcsamód Cersei-t bírom, mert szerintem nélküle nem lenne érdekes a történet :D
2017. jan. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 M.A.G.U.S.fan válasza:
100%

#1 Tyrion #2 Tywin Lannister #3 Véreb


Akit pedig utálok:

#1 Joffrey #2 Cersei #3 Theon

2017. ápr. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Nem tudom mindenki odavan Tyrionért, nekem eddig is inkább volt semleges, de a hetedik évadban egyenesen utáltam, folyton csak taktikázik, okoskodik, és jól mondta Daenerys, hogy nem akarja bántani valójában a családját. Dany-t bírom a legjobban, mert igazi "sárkány", céltudatos, ha kell kíméletlen (Mereen-ben a megfeszítések) , de ugyanakkor emberi is és jó szíve van. Abszolút badass :D Jon-t is szeretem mert abszolút pozitív karakter. Akit nem bírok, az Cercei, Jamie (bár nála meginogtam mert az utóbbi időben sok jó dolgot tett, de ne felejtsük el hogy mégis lelökött egy gyereket stb.) , Kisujjt eléggé rühelltem de most hogy kinyúvadt már elégedett vagyok :D Akit még nem bírok az Quiburn, amiért segít kicsinálni a sárkányokat, az Éjkirály mert megölte Vyserion-t, valamint Euront mert egy idióta ppp*öcs. :D Kábé ennyi :D
2017. okt. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Bocsánat: *Qyburn
2017. okt. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%
Az abszolút kedvenc Catelyn Stark és Ned Stark volt. De szerencsére rengeteg szereplőt szeretek.
2018. júl. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!