Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Trónok harcából ki a kedvenc...

Trónok harcából ki a kedvenc szereplőtök?

Figyelt kérdés

3 napja kezdtem, és most tartok a 3. évad elején. Kíváncsi vagyok nektek ki a kedvenc szereplőtök illetve ki idegesít titeket legjobban, kit bírtok a legkevésbé.

Kérlek próbáljatok Spoiler mentekesek maradni, köszönjük! :D



2014. jan. 3. 13:55
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
16%

Kedvenc: Tywin Lannister - ő az, aki a leglogikusabban gondolkodik, vannak értelmes céljai, tettei.


Idegesítő: a Starkok - féktelenül naivak, a "becsületesség mintaképei", semmi racionális tett.

2014. jan. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
95%

Főszereplők (mármint aki saját fejezetet kapott a könyvekben) közül a kedvenceim Jon Snow, Ned Stark és Barristan Selmy.

Mellékszereplők közül a Véreb, Tywin Lannister és Bánatos Edd (bár ő a csak sorozatot nézőknek nem sokat mond).

Akit sose szerettem igazán az Catelyn és Sansa Stark, illetve Joffrey.

2014. jan. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Én Khal Drogot szerettem nagyon-nagyon.
2014. jan. 3. 14:48
 4/29 anonim ***** válasza:
78%

Kedvencek: Sansa, Arya, Bran, Jaime, Theon, Asha (sorozatban Yara), Reedek, Tormund, Quentyn, Arianne, Dany, Olenna.


Idegesítőek: Joff, Margaery, Robert Baratheon, Stannis, Mel, Selyse, Freyek, Ramsay Snow, Jorah Mormont, Arys Oakheart, Shae, Victarion, Aeron, Pycelle, Lysa Tully sé Robin Arryn.

2014. jan. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
*és
2014. jan. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

Khaleesi <3

Kár, hogy elég kevés rész szól róla.

2014. jan. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Igen én is sajnálom, hoyg csak kevés rész van róla. :( Én a segítőjét, Joraht bírom még nagyon. :D
2014. jan. 3. 16:18
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

Havas Jon mellett Arya-t kedvelem nagyon, igaz, ezt csak 5 könyv után tudom így kijelenteni, utóbbinak szerintem még komoly tettei is lesznek a maradék 2 kötetben.


Akit meg nem bírok az egyértelműen Joff és Cersei.

2014. jan. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

Kedvenc: Tyrion, Jamie, Arya és a Véreb


Utált: Cersei, Joffrey, Sansa, Brandon

2014. jan. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Igazából magát Arya-t annyira nem bírom, csak mindig vele történnek a legizgalmasabb dolgok, ezért értékelődött fel bennem magam a karakter is. :)
2014. jan. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!