Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Trónok harcából ki a kedvenc...

Trónok harcából ki a kedvenc szereplőtök?

Figyelt kérdés

3 napja kezdtem, és most tartok a 3. évad elején. Kíváncsi vagyok nektek ki a kedvenc szereplőtök illetve ki idegesít titeket legjobban, kit bírtok a legkevésbé.

Kérlek próbáljatok Spoiler mentekesek maradni, köszönjük! :D



2014. jan. 3. 13:55
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
75%

természetesen Khaleesi!!

imádom az egész személyiségét, na meg a sárkányai...egyszerűen fantasztikus :D nagyon várom a folytatást.

(u.i.: jól tetted h elkezdted nézni)

2014. jan. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
72%

A kedvencem Jaime, mivel nagy karakterfejlődésen megy át a sztori folyamán, nagyon emberi karakter, viszont sokan elitélik amiatt amiket tett, pedig ha az ő szemszögéből nézzük, sokszor neki volt igaza.

Akiket nem szeretek, Joffrey, Cersei, meg a sorozatos Stannis akitől néha frászt kapok pedig a könyvben bírtam. Na meg a Freyek

2014. jan. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki jó a saját szemszögéből... :D
2014. jan. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
40%

Petyr Baelish és Varys! A hatalmasok játszmájának ők a legnagyobb játékosai, SPOILER Lásd, Petyr szuggerálta azt, hogy Olenna megölje Joffreyt, ő ölte meg Jon Arrynt SPOILER VÉGE Petyr egy senki volt, kb 2 fokkal a parasztok felett, most meg Harrenhal és Sasfészek ura, SPOILER És akár Északot is megszerezheti báb-Sansa miatt, Hódító Aegon?! Ugyan már! Hódító Petyr! SPOILER VÉGE. Lehet sokan utálják őket, mert köcsögök, SPOILER Varys és Illyrio "Targaryen-hadművelet"-éből lehet még valami.SPOILER VÉGE.

Tulajdonképpen Varys a legveszélyesebb, hisz nincs veszítenivalója, én Petyrt meg azért féltem, mert a nagy hatalomhajhászásba belebukhat!

Másik kedvencem Tyrion, a törpe, ami okát már előttem kismilliószor leírták, de nem győzöm dicsérni, hatalmas az arc! Bánatos Edd méltatlanul elhanyagolt karakter, nem értem miért lett kihagyva a sorozatból, ahogy Grenn és Pyp is! Jon, muszály volt másik várba küldened ?! :D

Robert Baratheon volt a legeslegjobb, legeslegvagányabb, legeslegbadessebb uralkodó! Inkább uralkodna Westeros felett ő, mint holmi Dany, Stannis vagy Lannister!

Idegesítő karakterek: -azok, akik szidják Robertet (nincs bajom Daeneryssel, de ez idegesít

-Joffrey

-Daario Naaharis! Utálom, mint a szart! Mikor Dany a közelében van, nem tud racionálisan gondolkodni, gyerekessé válik! Khal Drogot vissza!

2014. jan. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
63%
Kedvenceim: Tyrion, Arya, Sansa, Véreb, Jaime, Brienne, Pod, Öreg Nan, Tommen, Bánatos Edd- ő magamtól nem jutott volna eszembe, de valaki írta, és tényleg. :)
2014. jan. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy vagytok vele, de én már nagyon várom az új évadot, attól függetlenül, hogy pont a vizsgaidőszakom közepén lesz. :D
2014. jan. 24. 18:59
 17/29 anonim ***** válasza:
74%

Nekem a kedvenceim: Havas Jon, Arya Stark, Barristan Selmy, ser Jorah Mormont, a Véreb, Bronn, Tyrion Lannister (a legjobb) és természetesen a sárkányok anyja.

De mostanában már kezdek szimpatizálni Stannissel és Jamievel.

Akit utálok: Joffrey, Janos Slint, Cersei, és az őrségben van egy tiszt aki nem bírja Jont nem ugrik be a neve, de őt sem csípem.

2014. jan. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
76%
Alliser Thorne lesz az!
2014. febr. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
56%
Nekem az elején még Denerys volt a legszimpatikusabb,de a vége felé eléggé nagyképű lett,és mindenkit csak ugráltat(mint szegény férfit aki teljesen belé van zúgva) és mindenkivel lenézően beszél... Sansát utálom,a legbutább személy az egész sorozatban,a királynőt se szeretem,de aki a legdurvább jellemfejlődésen ment át szerintem az jaime. Hiszen az elején még lelökte Brat-et a toronyablakból,a végén pedig visszamegy segíteni egy asszonynak.Szóval őt is megszerettem.A kedvencem viszont a törpe :D
2014. máj. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
53%
OBERYN!! <3 De az élők közül Tyrion..és Sam, a kisbaba:D
2014. júl. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!