Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ajánlanátok olyan filmeket,...

Ajánlanátok olyan filmeket, amiben tiniknél szépen lassan alakul ki szerelem, és valóságszerű?

Figyelt kérdés

Mint pl. a The first time :-)

(És 2010-es legyen minimum).


2013. dec. 10. 21:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Ilyen nincs, a 2000 utáni filmek mind nyálasak, úgymint:A tökéletlen, ámde modell alakú(csontkollekció) főhősnő beleszeret a suli szépfiújába, akinek azonban még a csajnál is göthösebb barátnője van. A szegény, szerencsétlen lány összevissza bénázik, a fiúnak megtetszik a bénázása, randira hívja, és az első randi után (kb. egy héttel azután, hogy a lánynak TETSZENI kezdett) már Hepili evör eftör, az exbarátnő meghízik/elköltözik/a vonat elé veti magát (tetszőleges), és mindenki féltékeny lesz rájuk.

Ha jó filmet akarsz, nézd meg a Star Wars- trilógiát(az eredetit).

2013. dec. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Már láttam :D

Egyébként ízlések és pofonok. Nekem most az ilyesmihez van hangulatom. Ajánlom, hogy nézd meg a filmet, amit a példában írtam, és rájössz, hogy nem csak nyálas szarok vannak mostanában.

2013. dec. 11. 10:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Keith
2013. dec. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Nirata ***** válasza:

Most jó

1 nap (bár itt nem tinik)

2013. dec. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!