Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nem ciki így moziba menni?

Nem ciki így moziba menni?

Figyelt kérdés
A barátaim nem szeretik a szuperhősös filmeket de én imádom,úgyhogy úgy döntöttem elmegyek egyedül megnézni a Thor 2. részét.Sajnos elég sokáig dolgozom úgyhogy csak a 21:45-ös vetítésre van időm elmenni szombaton.Nem fognak hülyének nézni ha esetleg egyedül leszek a moziban?Eddig legalábbis egyedül én foglaltam jegyet.
2013. nov. 21. 22:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Mármint az egész teremben egyedül csak te? :D Am nem hiszem h hülyének néznének, csak max csodálkoznak majd h 1 ember ült be a filmre.
2013. nov. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát igen eddig az egész terembe csak én foglaltam :D Sajnos máskor tényleg nincs időm rá,de nagyon szeretném megnézni a filmet.
2013. nov. 21. 22:20
 3/8 anonim ***** válasza:
Menj el, nézd meg! Be fognak engedni egyedül is.
2013. nov. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is néztem már egyedül filmet. Marha jó, legalább nem zavar senki. Utálom, ha duruzsolnak és ropogtatnak mögöttem.
2013. nov. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Legalább tiéd lesz mindkét karfa és bátran nyújtózkodhatsz. Én még nem láttam, azt mondják jó film. Szerintem, ha hétvégén délután mennél akkor a nézők 80%-a tuti csaj lenne, szóval talán így jobb is. :)
2013. nov. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem simán, amúgy se szólsz a másikhoz film közben... Nagyon jó, érdemes megnézni egyedül is.
2013. nov. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Amúgy én is csaj vagyok :D
2013. nov. 21. 22:36
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem ciki, legalább tiéd az egész terem, és szabadon pakolhatod a lábaid egyik karfáról a másikra :)
2013. nov. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!