Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Aki már látta a Thor Sötét...

Aki már látta a Thor Sötét világ c. filmet. Szerintetek miért nem engedte ki a cellájából Lokit az a szörny monstrum?

Figyelt kérdés

2013. nov. 17. 11:35
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

most néztem meg másodjára a filmet, akkor neked valami nem jött át a tartalomból, pedig elmondanak benne mindent.

sőt odin egyszer ki is hangsúlyozza a miérteket a támadás előtt, mikor az arany táblás könyvet mutatja a földi lánynak.

2013. nov. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
Tényleg sok minden nem jött le, főleg Loki "halála után", mert azon izgultam, hogy nem lehet halott. Nyilván meg kéne néznem megint, hogy apróságokra is figyeljek, ezért kértem, hogy magyarázd el... :)
2013. nov. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
én is izgultam, hogy mi lesz vele, de a végén volt a csattanó!
2013. nov. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
Tudom... reméltem, hogy a kettő közül az egyik extra jelenetben szó lesz róla, hogy élte túl, de nem volt sajnos :)
2013. nov. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 Drachen ***** válasza:
100%

Szerintem simán azért nem engedte ki, mert látta rajta, hogy nem tipikus börtön töltelék és még csak nem is harcos alkat. Nem vette volna hasznát a zavarkeltésben.

De ha feltételezzük, hogy tudta kicsoda Loki (vagy is hogy milyen kapcsolatban áll a királyi családdal) akkor azért hagyta ott, mert ő is tudta, hogy zöld szemű barátunk nem nézte volna tétlenül, ha valamelyik rokonát lehentelik. (Oké, lehet, hogy ha Odint nyársalják fel a szeme se rebbent volna, de Kursed ezt nem tudhatta)

2013. nov. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:

A legutosó válaszolókhoz füzném hozzá...

Loki haláláról csak annyit hogy én már ott sejettem valamit hogy túl élte,hogy egyzsercsk mutatak egy katonát a sötét világban ahogy felkell és elsétál.

Miégis miért mutattak volna egy senkit hacsak nem fontos személy a rajongok tudhatják hogy alakváltó.

De a legnagyobb megkönnyebbülés mégis csak az volt mikor ott ült a trónon.

A 3. részben biztos elmondja ,hogy úszta meg.

2013. nov. 19. 11:28
 17/28 A kérdező kommentje:

és szerintem igen ez a két magyarázat lehet.

Ha nem tudta kicsod gyengének látta bááár itt van az is hogy a többi kiengedett is béna volt.

Ha pedig ismerete ellenfelet trónbitorlót látott benne aki veszélyeztettné a hatalomtra jutást.

Valamint egyszrűen így írták meg,hogy ne menjen el a keresésével az idő.


Köszönöm a hasznos eszme futtatásokat.

2013. nov. 19. 11:32
 18/28 A kérdező kommentje:

azért nem engedte ki lokit a szörny, mert a sötétség angyalit(tündéreit) szolgálta, a cellában az éter által átalakult, majd jött mindaz amit a filmben láttál.

nemhiába kezdődött a film úgy, ahogy!

odin elmondja később h az apja, leigázta ezeket a sötétség erőit, és ezért rá is meg az egész asgard birodalomra, neheztelnek.

a királynőt is azért ölték meg, h ott okozzanak fájdalmat, ahol a legjobban fáj.

őt szerette thor is meg odin is.


aki ezt írta: szerintem nem feltétlenűl az érzelmei és az esze írányitott a szörnyet ő csak a pusztításhoz értett.

Ha tudatában volt ki Loki akkor ez egy jó érv,hogy utálja merta gazdái is utálják ezért hagyta ott.

2013. nov. 19. 11:37
 19/28 A kérdező kommentje:

Még egy kérdés azokhoz akik teljesen képbe vannak a Thor 1.részes filmmel.

Loki melyik jelenetben és hányadik percben mondja azt Thornak,hogy -Sosem akartam a trón !

2013. nov. 19. 11:39
 20/28 anonim ***** válasza:

01:36 körül mondja :)


Egyébként tényleg jó eszmefuttatások, az is igaz, hogy a szörny nem feltétlenül gondolkodott azelőtt se, kit engedjen ki, de úgy látszott, észrevette Lokit, és direkt nem engedte ki, még mindig kitartok amellett, hogy nem akartak mégegy valakit, aki világuralmat és bosszút akar Odinon.

2013. nov. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!