Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Aki már látta a Thor Sötét...

Aki már látta a Thor Sötét világ c. filmet. Szerintetek miért nem engedte ki a cellájából Lokit az a szörny monstrum?

Figyelt kérdés

2013. nov. 17. 11:35
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Miért engedte volna ki? Loki nem lett volna semmi hasznára, csak meglép, miközben ők harcolnak, nem harcolt volna velük, mert neki abból semmi jó nem lesz. Meg lehet úgy volt vele, hogy ha Asgard fölött uralkodik majd, akkor Loki hasznára lehet, ezért jobb, ha a cellában marad.
2013. nov. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:

Háát azért használara lehetett volna Loki hisz a cellában volt így azt gondolhata volna jogosan hogy Ázgárd ellen van a Loki, és segíthetne neki,de mivel nem ismerte Loki álláspontját legfejjebb arról lehet szó hogy megérezte erősebb lehet nála így inkább ott hagyta.

De mondjuk bezzeg a többi rabot kiengedte csak azért hogy zűrzavart keltsenek, így Loki aztán még jobban elterelhette volna a figyelmet ha kiengedi,ezért volt fura hogy rá se hederített mert a többi rabot simán megállították.

2013. nov. 17. 17:33
 3/28 A kérdező kommentje:

Egyébként az elfelejtettem odaírni még a kérdésemhez,én úgy gondolom,hogy biztos csak azért volt úgy megírva hogy bent hagyják Lokit hogy Thor később ne szaladgáljon érte hanem egyszerűen elmegy hozzá.


De ha mégis van valami logikus magyarázat,hallgatom :)

2013. nov. 17. 17:36
 4/28 anonim ***** válasza:

Lehet igazad van, de én másképp gondolom. Szerintem Lokinak van egy bizonyos hírneve, és nem az a típus, aki meghálálja, hogy kiszabadítják, hanem inkább önközpontú, a saját érdekeit nézi. Szerintem nem tök ismeretlen senki számára, az ellenség tudta, nem lett volna hasznára ha kiengedi, mert Loki nem csinál azonnal felfordulást, hanem szépen megszökik, és az neki miért jó, ha eggyel több világuralomra éhező ellenfél van szabad lábon?


De természetesen, sokkal könnyebb volt a sztorit úgy tovább vinni, hogy amikor Thornak szüksége volt rá, akkor csak le kellett mennie érte. Plusz, ha Loki szabad, soha nem segített volna.

2013. nov. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

Na én is ezt gondoltam,hogy félt tőle és,hogy ne keljen megkeresni.


Végül aztán csakis az anyja miatti bosszúvágy miatt segített Thornak ?

Elég kétértelmű volt az anyához fűződő viszonya de hát erősebb volt a hozzá fűződő kötelék,hogy ne reagáljon arra hogy megölték :)

2013. nov. 17. 18:05
 6/28 anonim ***** válasza:

Az igazából elég bonyolult volt, de Thor nyilván mindig sokkal jobban kötődött Lokihoz, mint fordítva. Nekem alapból van pár elméletem, hogy hogy élte túl, hogy került Odin helyére, stb. De egyszerűen nem tudom elképzelni, melyik lehet igaz.

Szerintem nem csupán az anyja miatt segített, de biztosan kért volna valamit akkor is, ha tegyük fel szabad, és Thor megkeresi.

2013. nov. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

Kiváncsi leszek a folytatásra,lehet e ezt még überelni..:D

Ha tudsz valamit kérlek ne SPOYLEREZ !!

2013. nov. 17. 18:45
 8/28 anonim ***** válasza:

Ha tudnék valamit az ügyben, nyilván nem lennének elméleteim, de nyugi, mindig odafigyelek, hogy ne Spoilerezzek.

Én is nagyonvárom egyébként a következő filmeket, mert borzasztó befejezetlenül hagyták a szálat.

2013. nov. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

azért nem engedte ki lokit a szörny, mert a sötétség angyalit(tündéreit) szolgálta, a cellában az éter által átalakult, majd jött mindaz amit a filmben láttál.

nemhiába kezdődött a film úgy, ahogy!

odin elmondja később h az apja, leigázta ezeket a sötétség erőit, és ezért rá is meg az egész asgard birodalomra, neheztelnek.

a királynőt is azért ölték meg, h ott okozzanak fájdalmat, ahol a legjobban fáj.

őt szerette thor is meg odin is.

2013. nov. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Előző, nem feltétlenül értelek, ki alakult át a cellában az éter által? Az a szörny gondolom, de mi köze van ahhoz, hogy mindenkit kiszabadított, csak Lokit nem? Loki nem tekinti Asgardot az otthonának vagy Odint, Thort és Friggát a csaldádjának, ezt jópárszor hangoztatja. A királynőt meg szerintem azért ölték meg, mert Jane-t védte, akiben az éter volt...
2013. nov. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!