Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért nem készült még kritika...

Miért nem készült még kritika youtube-on az "így neveld a sárányod" ról?

Figyelt kérdés

úgy megnézném (hallgatnám) hogy mitgondolnak a nagy neves magyar film kritizőrök az így neveld a sárkányod ról de nem... eddig nem találtam még 1 kölyköt sem a filmről beszélni! nemhogy az ismertebb tagok közül valakit .. pedig szerintem nagy alkotás ez a dreamworks től


én annyira megnéznék egy kritikát vagy egy beszámolót vagy akár egy bármien rólaszóló videót vagy akár hanganyagot ...


tudtok nekem linkelni egy (vagy több ha esetleg van ..) videót ami a filmet bemutatja?


vagy irjátok lenekem hogy szerintetek miért nem készült róla kritika vagy stb.. de inkább az elöbbi :)


kíméljetek az előzetesektől mert abból van anyi mint csuvakka hátán szőr!



2013. okt. 25. 15:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
mert az 1 tök jó mese! :D ami még király mese az a Hotel transylvania! :D
2013. okt. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

tudom hogy tök jó mese de szerettem volna hallani másoktól is hogy mennyire tökjó mese :D


mondjamost az aki megnézte 79* számoltam ;)

2013. okt. 25. 15:39
 3/5 anonim ***** válasza:
Mert nem a youtubeon kell nézni, hanem az írott sajtóban. [link]
2013. okt. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 fogarasy bence válasza:

Szerintem ha egy százas skálán kéne osztájozni akkor

1000% :)

2013. nov. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Fantasztikus, óriási, lenyűgöző, egy ilyen animációs film után szóhoz sem tudok jutni. Ez a legjobb animációs film, lazán ver egy rakás filmet. És én is szerettem volna ilyeneket olvasni/halgatni. :D
2014. jún. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!