Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » TBBT szerintetek is unalmas már?

TBBT szerintetek is unalmas már?

Figyelt kérdés

A tavalyi évadot is úgy néztem meg, hogy kb egyszerre daráltam le pár nap alatt, de eléggé gyenge volt. Az idei kezdésre se nagyon lehetett elmosolyodni. Talán 1-2 jó poén volt a 2 epizódban.

Pedig az első 3-4 évad remek volt, azóta viszont a kedvenc sorozatomból egy alig nézhető darab lett.



2013. okt. 3. 15:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
szerintem semmi probléma nincs vele. ugyan olyan szórakoztatónak, és szerethetőnek tartom a karaktereket. az tény, hogy a harmadik évad után, a kocka poénokról kicsit elmozdult a hangsúly más irányba, de igaza van annak a hozzászólónak, aki azt mondta, hogy nem lehet 10 évig ugyan azt csinálni. váltani kell, hiszen abból a jellegű humorból 100 hanem 120 százalékot kihoztak az írók. én nem érzem a színvonal esését
2013. nov. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 JaniXXX válasza:

Csodás sorozat.Mindenki hatalmas karakter,még Mrs. Wolovitz is!

Remélem Amy-ból jó csaj lesz egyszer,Sheldon elkapja végre,

Én nem unom,szeretem!

2013. nov. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Neha en is azt veszem észre,hogy vannak olyan részek amik unalmasnak mondhatoak,vannak holt pontok a sorozatban,de azért nagyon szeretem nézni :)
2013. dec. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szerintem a világ legeslegjobb sorozata.Minden eddigi részt láttam és egyet se tartottam unalmasnak. 3szor néztem meg minden részt,kívülről tudom az összes poént és szerintem egyszerűen fantasztikusan király!:)Imádom Sheldont és mindenkit!!
2014. jan. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!