Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » TBBT szerintetek is unalmas már?

TBBT szerintetek is unalmas már?

Figyelt kérdés

A tavalyi évadot is úgy néztem meg, hogy kb egyszerre daráltam le pár nap alatt, de eléggé gyenge volt. Az idei kezdésre se nagyon lehetett elmosolyodni. Talán 1-2 jó poén volt a 2 epizódban.

Pedig az első 3-4 évad remek volt, azóta viszont a kedvenc sorozatomból egy alig nézhető darab lett.



2013. okt. 3. 15:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én ritkán nézem, akkor is darálva. Egyenlőre semmi problémám nincs vele.
2013. okt. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem még mindig az egyik legjobb.
2013. okt. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Megnéztem a 3. részt is, ez volt ebből az évadból az egyetlen ami valamennyire tetszett.

Olvastam magyar és külföldi nézők véleményét is és úgy látom s nagyon sokan gondolkodnak úgy mint én.


Lehet, hogy aki régebb óta követi a sorozatot annak ez a mostani stílus annyira nem jön be.

Nekem jobban tetszett az első 2-3 évad mikor még igazi kockás humorú sorozat volt. Így szerettem meg, de mostanra stílust váltottak.

Persze a nézettsége remek Amerikában, én is nézem itt. De ettől még a véleményem nem változik.

2013. okt. 7. 11:34
 4/14 A kérdező kommentje:
Amúgy ment a zöld, köszönöm, hogy válaszoltatok.
2013. okt. 7. 11:35
 5/14 anonim ***** válasza:
Ez természetes azoknál a sorozatoknál, amelyek ilyen sok évadon át futnak. Nem szólhat ugyanarról évekig, akkor már rég nem nézné senki. De azt aláírom, hogy bármelyik nagyon jó sorozatból mindig az első évadok a legjobbak.
2013. okt. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Engem Amy idegesít. Az elején még nagyon szerettem, aztán átment egy felajzott, szexmániás karakterbe.
2013. okt. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Csodálkozol? :D Megnéznélek téged, ha a barátnőd/barátod 1-2 év múlva sem feküdne le veled :D
2013. okt. 12. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Jó, de épp ez az, hogy ő nem ilyen volt, hanem mint Sheldon. :D
2013. okt. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
De Amy Penny hatására jobban kitárulkozott. Sheldonra azért nem volt olyan hatással, hiszen neki már ott voltak más barátok. Amynek viszont Penny volt az első igazi. Szerintem miatta formálódott annyit.
2013. okt. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
ja, engem is amy idegesít. Olyanra formálná Sheldont, mint önmaga.
2013. nov. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!