Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Baj, hogyha az egyik kedvenc...

Baj, hogyha az egyik kedvenc szereplőm Tyrion Lannister? (Trónok Harca)

Figyelt kérdés

2013. szept. 9. 15:44
1 2
 1/12 anonim válasza:
27%
Baj.
2013. szept. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 HalkHogen ***** válasza:
100%

Nem baj.


Az egyik legnagyobb arc a sorozatban. De hatalmas Lord Baelish is.

2013. szept. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
54%
daenerys és tyrion mindenki kedvence, nem csak a tiéd, kb mintha a többi szereplő nem is létezne. a hatalmas daenerys-kultuszt pedig nem értem, az a nő egy hisztis akaratos buta pi.csa.
2013. szept. 10. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%
Valaki legyen már szíves megmagyarázni nekem hogy az ilyen kérdéseknek konkrétan mi értelme van.
2013. szept. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
59%

Én se tom mi értelme van az ilyen kérdéseknek. Mindenkinek van kedvence és kész. Nekem pl. Jon Snow, a Véreb és Bánatos Edd (akiből a sorozatban keveset kaptunk).


Tyrionon lehet jókat kacagni, de sztem a sorozatban szimpatikusabb vmennyivel, mint a könyvben.

2013. szept. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
79%

Egyáltalán nem baj, egyszerűen nem lehet őt nem kedvelni. Én is nagyon megkedveltem, bár az elején még nem volt nagy szám, de egyre jobban kiforrott a karaktere és a színész is nagyon ott van a szeren.

Nekem Daenerys a kedvencem. Erős, bátor, okos, büszke, talpra esett, nem virnyákol mindenért, igazi királynőnek született. Persze van egy-két dolog amivel kapcsolatban nem értettem vele egyet, de mindezektől függetlenül ő az az uralkodó, akire Westerosnak szüksége van. Na meg persze Tyrionra bár őszintén kétlem, hogy neki annyira kellene a trón, szerintem nagyon szenvedne tőle. Dany viszont el tudná cipelni a súlyát.

Sokan mondják, hogy Sansának vagy Aryának kellene megkapnia a trónt, de ezekkel én nagyon nem tudok egyet érteni. Arya is olyan mint Tyrion, egyszerűen hidegen hagyja dolog, Sansa pedig teljesen alkalmatlan lenne a feladatra. Tény, hogy már nem a rózsaszín világban él, tény hogy kicsit összeszedte magát, de még mindig nem elég erős a Vastrónhoz.

Hú egy kicsit eltértem a tárgytól ^^ ezért bocsi.

2013. szept. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hát majd nemsoká meglátod,h Danny nem egy elsőrangú uralkodó :D Sansát meg időközben szárnyai alá vette egy illető, aki tud neki ezt-azt mutatni ^^
2013. szept. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Olvastam a könyveket, tudom ki vette szárnyai alá, és tisztában vagyok Dany sorsával is.

Mindezektől függetlenül én még mindig úgy gondolom, hogy Sansa nem lesz alkalmas uralkodásra, viszont annak örülnék ha például észak az övé lenne.

Dany tetteivel pedig én (egyet kivéve) teljesen egyet értettem.

2013. szept. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Béla Őrangyal szekta ***** válasza:
Nekem is az egyik kedvencem. Remélem túlél még egy darabig. (nem úgy mint a többi)
2013. nov. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is Tyrion a kedvencem. :) Hasonlóan a többi szereplőhöz ő sem tökéletes, de minden hibája ellenére szerethető. Ő a Lannister-család legkorrektebb tagja. Ő az, aki egyengetni próbálja Joffreyt, és konkrétan megmondja neki, hogy ő teljesen alkalmatlan a trónra. Kioszt mindenkit, kivéve persze azt, aki gyengébb nála. Őket megvédi. Sansát például megvédte Joffreytól, amikor megtudta Branről, hogy nem tud járni, készíttetett neki egy különleges nyerget stb. Még Catelynt is megvédte a vademberektől, pedig elfogta, meggyanúsította, hogy ő akarta megöletni Brant. Igaz, nem mindig a legbecsületesebb eszközökhöz nyúl, de ha nem ezt tené, a drága nővére már rég megölette volna... Apropó család. Nagyon sajnálom emiatt a karakterét, mert törpesége miatt nem lehetett könnyű gyerekkora Kaszter-hegyen :( A családjából egyedül a bátyjára számíthat, az apja utálja, mert az anyja meghalt, amikor megszületett, a nővérének is kb. annyira hiányzik, mint léggömbárusnak a nyílzápor... Na, ez egy kicsit hosszú lett, de tudnék még 2-szer ennyit írni arról, hogy miért ő a kedvencem. :D
2014. márc. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!