Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik a kedvenc Family Guy...

Melyik a kedvenc Family Guy reszetek, miert?

Figyelt kérdés

akarok family guyt nezni, de mar mindet lattam es elfelejtettem a jo reszeket, tudnatok par reszet mondtani? amik jok, lehet rajtuk nagyokat rohogni?

PL:

Quagmire-Tenyleg miota is tanulsz kozmetikusnak?

Lany-2 honapja

Quagmire-akkor kapsz egy meleg arcpakolast;D


2013. szept. 3. 23:10
 1/7 anonim ***** válasza:
8.évad 9.rész Üzleti csóka Mióta láttam nekem ez a kedvencem. Ebben van, hogy Mr. Pewterschmidt kómába esik és még Dr. House sem tud rajta segíteni XXDDD és Peter veszi át a cégét és a vége amikor Peter örömében felugrik a kanapéról, kimerevedik látszólag a kép, mint a filmek végén szokott lenni, erre Lois: Peter ezt hogy csináltad??? XXDDD stb stb
2013. szept. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
fuu ez nagyon zsirul hangzik:D megnezem kössz!
2013. szept. 3. 23:37
 3/7 A kérdező kommentje:
te engem csunyan atbas.ztal! 8.evad 9.reszben Peter esik komaba...
2013. szept. 4. 00:33
 4/7 anonim ***** válasza:

9. évad, 1. rész (And Then There Were Fewer az epizód címe, magyarul nem tudom hogy fordították)

Amikor meghívást kap csaknem az összes szereplő James Woods kúriájába, és rejtélyes gyilkosságok történnek.


Sok kedvenc van, de azt hiszem nálam ez vitte a pálmát :D

2013. szept. 4. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Koszi de erre az eggyre tisztan emlekszem:D stewie lovi le az ellenseget aki meg akarja olni loist az volt a vege, de megnezem kosxi
2013. szept. 4. 01:22
 6/7 anonim ***** válasza:

Akkor még pár kedvenc:


8. évad, 11 rész (Dial Meg fo Murder) - amikor Meget lecsukják és kemény exsittes lesz belőle :)


5. évad, 8. rész (Barely legal) - amikor Meg beleszeret Brianbe.


8. évad, 1. rész (Road to the Multiverse) - amikor Stewie és Brian az időváltóval mindenféle párhuzamos dimenziókba utazgatnak.


7. évad 5. rész (The Man with Two Brians) - amikor a Griffinék vesznek egy új Briant, mert a régi már túl öreg.


Ezek még nagy kedvencek :D

2013. szept. 4. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
*Dial Meg foR murder, elgépeltem, sorry :)
2013. szept. 4. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!