Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi történt a múlt heti Szulejm...

Mi történt a múlt heti Szulejmánban?

Figyelt kérdés
Mi volt benne, nem voltam otthon és nm tudtam megnézni. Örülnék, ha valaki részletesen le tudná írni.

2013. aug. 20. 17:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Szulejmán


2013. augusztus 14. szerda 21:35 - 00:00


40.


Ferhat pasát, a valide idősebbik lányának urát mértéktelen harácsolással és önkényeskedéssel bevádolják az udvarnál. A szultána egyszer már megmentette a pasát, mikor Ahmet pasával szövetkezett. Ám ha a vádak igaznak bizonyulnak, már senki sem mentheti meg a haláltól. Leo a palotához szegődve kezd dolgozni. Hürrem gyanítja, hogy Szulejmán Viktóriával volt, mikor Ibrahimnál vendégeskedett. Nigart egyre több támadás éri, amiért elhanyagolja munkáját. Mahidevrannak köteles kémkedni, miközben Hürrem is ragaszkodik hozzá.


41.


Ferhat pasa fölött ítélkezik a diván: fejére kimondják a halált, és rögtön ki is végzik. Asszonya, a szultán húga Bejhan csak ura halála után értesül a hírről. Mikor megtudja, hogy fivére parancsára végezték ki Ferhatot, megtagadja őt. Ezalatt új háremhölgyek és szolgálók érkeznek a palotába. Egyiküket pedig már szinte az első napokban a szultán elé viszik. Hürrem nehezményezi, hogy az uralkodónak több ágyasa van. Szerelmi bánatában olyan kéréssel áll az uralkodó elé, amely a szultánt az ágyasaival kapcsolatban döntésre készteti.

2013. aug. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem nagyon értem azt a mondatot, hogy "Hürrem szerelmi bánatában olyan kéréssel áll az uralkodó elé, amely a szultánt az ágyasaival kapcsolatban döntésre készteti."

De azért köszönöm. :))

2013. aug. 21. 08:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!