Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Szulejmánban: Gülsah mitől...

A Szulejmánban: Gülsah mitől lesz ilyen fene jó öribari Hürremmel?

Figyelt kérdés
Belekukkantottam egy két részbe előre és mikor Hürremből valide lesz ott is ott van közvetlen mögötte Gülsah. Utána későbbiekben is mindig ott van Hürrem mellett.

2013. aug. 12. 01:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Mikor lesz Hürrem valide? Nem fog uralkodni a gyereke a sorozat alatt akkor hogy lesz valide? Nekem ez fel sem tűnt.
2013. aug. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
74%

1

De, a harmadik gyermeke,a Mehmet és Mihrimah után született Szelim trónra fog kerülni.

2013. aug. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Hürrem 3.gyermeke(Szelim) fog trónra kerülni Szulejmán után ő lesz 2.Szelim szultán kinek uralma alatt hanyatlik az oszmán birodalom.
2013. aug. 13. 02:01
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok,azt tudom hogy Szelim lesz az uralkodó de ez a sorozat csak Szulejmán életét mutatja be és ha így van akkor Hürrem nem lesz valide addig még szulejmán meg nem hal,mert ugye ha meghal akkor fog csak Szelim uralkodni.Hogy lehet valide Hürrem Szulejmán uralkodása alatt?

Ráadásul a történelem alapján nyolc évvel hamarabb meghal mint Szulejmán.

Már magam sem értem. :D

2013. aug. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
akkor nem tudom,de van egy rész miután megkapja szultántól a háremetegy ceremónián esik át megpróbálom elküldeni a linket. http://www.youtube.com/watch?v=OcUhgWUryP4
2013. aug. 14. 19:13
 6/14 A kérdező kommentje:
[link] felirattal
2013. aug. 14. 19:16
 7/14 anonim ***** válasza:
82%
Mahidevran kiakarja házasítani Gülsaht, ezért átáll Hürrem mellé. Én ezt hallottam.
2013. aug. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
96%
HÜRREM NEM LESZ VALIDE!!!! CSAK A HÁREM LESZ AZ ÖVÉ!!!!
2013. aug. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
34%
Na akkor elmondanám mindenkinek AZ IGAZAT! Majd a későbbi részben Gülsah meg akarja ölni Hürremet. Bemegy és nem is sejti, hogy Hürrem a szultánnál alszik, és az ágyában Gülnihál volt, és őt szúrta meg. Majd reggel Hürrem megy a lakosztályába, és látja Gülnihát, majd elkezdődik a nyomozás. Mahidevran meg megfogja verni Gülsaht, és átáll Hürrem oldalára.
2013. aug. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nah végre köszönöm szépen:)
2013. aug. 21. 23:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!