Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A szulejmánban Szadika és...

A szulejmánban Szadika és Nigar gonosz vagy jó szerepet töltenek be?

Figyelt kérdés
És am Szadikánál miért van tőr?

2013. aug. 19. 21:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A jó és rossz kérdése legtöbbször (itt is) attól függ, kinek a szemszögéből nézed. Szulejmán megölte az egyébként asszem magyar Sadika (akkor még Viktória) vőlegényét, őt meg elhurcolták ágyasnak és megakarja ölni Szulejmánt. Szal az ő és a magyarok szemszögéből jó szereplő, a törökökéből rossz.
2013. aug. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
és Nigar?
2013. aug. 19. 22:18
 3/9 anonim ***** válasza:

szerintem Nigar jó,az oké hogy együtt lesz Ibrahimmal,szegény már régóta szereti,később nagyon fogom sajnálni őt mert sok rossz dolog történik vele.

Szadika "gonosz"ha olyan szempontból nézzük hogy mi a célja,de szerintem más sem örülne annak ha megölnék a vőlegényé így érthető a bosszú szomja.

2013. aug. 19. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Bocsi, hogy nem a kérdéshez írok, de muszáj megkérdeznem.


Melyik részben van az a szexi hastáncos csaj, amit az RTL max vagy 1 hónapja adott le, még a reklámban is mutatta?

2013. aug. 20. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

külsőre nem tudsz picit pontosítani?:D

többen is táncoltak benne

2013. aug. 20. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ők pozitív szereplők. Az,hogy mindkettőjük élete borzalmas volt arról nem ők tehetnek. Nigar az egyetlen IGAZI nő a sorozatban mély érzésekkel, és nem ezt a sorsot érdemelta(kedvenc karakterem). ő az elején pozitív, majd a a sorozat itthon még nem leadott, távolabbi részekben màr elég erősen negativ, de csak a szívét követi.Szadika pedig bosszúta akar állni a férje miatt, és ugye Magyar (nekem má ezért pozitív,a történet szerint nem), bár a sorozat készítőinek eszébe juthatott volna,hogy magyaros vonású szinésznőt választhattaok volna, ehhelyett az egész sorozta legtörökösebb arcú hölgye játsza.
2013. aug. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nekem is Nigar a kedvencem :)
2013. aug. 21. 19:17
 8/9 anonim ***** válasza:
A piros ruhás hastáncos csajra gondolsz aki majd a Szultánnak fog táncolni?:D
2013. aug. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szádika bosszúállása érthető, Nigar szerintem jó szereplő.
2013. dec. 28. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!