Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Gáz ha nem tudom végignézni a...

Gáz ha nem tudom végignézni a dragonball-t?

Figyelt kérdés

hallom, hogy milyen jó meg minden, de mindig belekezdek és egyszerűen (fanoktól és a rajzolását tisztelőktől előre is bocsánatot kérek a kifejezésért)hányok a rajzolásától, tudom, hogy csak én vagyok ezzel így, de én egyszerűen csak olyan animéket tudok nézni, amelyeknek tetszik a rajzolása, és most lehet írni, hogy a fairy tail meg a bleach meg a naruto egy nagy sablon... hát szerintem is vannak hibáik de legalább bírom nézni a rajzolása miatt, szerintem a következő animéknek a rajzolása nagyon jó:


naruto shippuuden:

[link]

szerintem a rajzolása élethű, eredeti narutoé nem volt olyan jó, de mikor a folytatásnál koreai-ról japánra váltottak érezhető volt a különbség


Fairy tail:

[link]

tetszik a rajzolása- viszont idegesít, hogy nem rajzolnak bele vért xd


Bleach:

[link]

ez is nagyon tetszik


air

[link]

szerintem nincs olyan ember akinek ne tetszene a rajzolása (mellesleg én sírta rajta :D)


another

[link] a rajzolása nagyon illik a történethez... félelmetes :)


angel beats

[link] szintén nagyon jó :)


de viszont a dragonball.... ti is így voltatok vele? ha elkezdem nézni egy idő után nemfog érdekelni a rajzolása? vagy túlságosan válogatós vagyok? :s



2013. aug. 12. 14:42
1 2 3
 21/29 Adrenalin válasza:
Ember! Tudod te hány év van ezek közt a sorozatok közt? A Dragon Ball Z a saját korában csúcsnak számított, csak azóta már eltelt pár évtized. De a grafikai hiányt pótolja a történet, a fordulatos cselekmény és a kidolgozott karakterek. Nálam például alap, hogy mindig van egy, a történet szerint pozitív karakter, amelyiktől a falra mászom (lásd: pl. Sakura) és legszívesebben elevenen vágnám bele a legközelebbi darálóba. Ez a Dragon Ballnál nem jelentkezik, mindegyik karakterért oda-vissza vagyok. Persze azért a fillerek néha bezavarnak, de közel sincs belőlük annyi, mint a Narutóban (amiben lássuk be, pofátlanul sok, már nem is nézem a Shippuudent pont emiatt, az Uchiha-klán kiírtását is vagy 20x lenyomták). Mellesleg a Naruto-t a Dragon Ball ichelette (szóval ha Naruto-fan vagy, kötelező anyag), és a mostani minőséghez képest elég középszerű lett a megvalósítása. A Bleach, Fairy Tail stb. mondhatni jó, az Angel Beats azért üti ezeket. Egyébként hidd el, ha elkezded nézni, te is rá fogsz kattanni. Az emberekben van egy ilyen dili, hogy amit nem ismernek azt fikázzák, nem szeretik, én pár éve így voltam a Simpsonsszal és a Family Guy-jal is.
2013. aug. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Erre a kérdésre nem lehet normális választ adni :D nevetséges :D én 16 vagyok de nekem semmi bajom nincs a Dragon Ballal :DD nézd meg a Battle Of Godsot annak jó a grafikája, mivel most készült :D mit vársz egy 80-as években készült animétől ?
2013. okt. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
De amúgy...kinek a pap, kinek a papné..én a Narutot nem tudom végig nézni.
2013. okt. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
hat en mar az osszes shounent gyulolom
2013. okt. 7. 08:54
 25/29 anonim ***** válasza:
ne idegelj már fel hát a Dragon Ball a világ legjobb animéje :D
2013. nov. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
majd talán egyszer megnézem :), előbb túl akarok lenni a felvételiken >.<
2013. nov. 10. 17:46
 27/29 anonim válasza:
0%

Én se néztem végig, két rész után feladtam.

Egyszerűen undorítónak találtam a rajzolását.

2013. dec. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Ne má Celles részek se tetszenek? Szerintem nagyon látványos jó rajzuk van. :) 86-os animéhez képest. :) ja z persze későbbi. :)
2013. dec. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Dragon ball Kai az újrarajzolt sőt a legújabb movit nézdd akkro megg a Dragon Ball Battle of Goods-ot az sokkal modernebb már.
2013. dec. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!