Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Gáz ha nem tudom végignézni a...

Gáz ha nem tudom végignézni a dragonball-t?

Figyelt kérdés

hallom, hogy milyen jó meg minden, de mindig belekezdek és egyszerűen (fanoktól és a rajzolását tisztelőktől előre is bocsánatot kérek a kifejezésért)hányok a rajzolásától, tudom, hogy csak én vagyok ezzel így, de én egyszerűen csak olyan animéket tudok nézni, amelyeknek tetszik a rajzolása, és most lehet írni, hogy a fairy tail meg a bleach meg a naruto egy nagy sablon... hát szerintem is vannak hibáik de legalább bírom nézni a rajzolása miatt, szerintem a következő animéknek a rajzolása nagyon jó:


naruto shippuuden:

[link]

szerintem a rajzolása élethű, eredeti narutoé nem volt olyan jó, de mikor a folytatásnál koreai-ról japánra váltottak érezhető volt a különbség


Fairy tail:

[link]

tetszik a rajzolása- viszont idegesít, hogy nem rajzolnak bele vért xd


Bleach:

[link]

ez is nagyon tetszik


air

[link]

szerintem nincs olyan ember akinek ne tetszene a rajzolása (mellesleg én sírta rajta :D)


another

[link] a rajzolása nagyon illik a történethez... félelmetes :)


angel beats

[link] szintén nagyon jó :)


de viszont a dragonball.... ti is így voltatok vele? ha elkezdem nézni egy idő után nemfog érdekelni a rajzolása? vagy túlságosan válogatós vagyok? :s



2013. aug. 12. 14:42
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Igazából régen én rengeteget néztem, mert az ment csak a tvben de mai szemmel már tényleg eléggé kezdetleges a megvalósítása. Nem vagyok nagy animés így nem is erőltetem. :)
2013. aug. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
89%
Összehasonlítod a 80-as évek közepén készült Dragon Ball-t a pár éve megjelent Bleach-csel??? Te egy igazi idióta vagy.
2013. aug. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%

Ez olyan dolog, van aki tud fekete-fehér filmeket van aki nem. Sokaknak a régi "horror" se ijesztő. Hiszen látszik a sok műanyag. De régen ezek voltak a jók. Ugyan ez a videojátékoknál is előjön. Egy felszínes embert nem érdekli a történet, ha 8 bites maga a játék. Egy rendes műfaj rajongót ezek nem zavarnak. De akik az újabb dolgokon nőnek fel, azoknak legtöbbször okádék a régi.


Ha nem tudod végignézni, olvassad a mangát.

2013. aug. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem gáz, bocsi. Én legalábbis nem tudom megérteni, miért vannak sokan, akik nem tudnak végignézni gagyibb animációjú/fekete-fehér/föliratos/egyéb, ma valamiért nem menő technikájú filmeket. De persze biztos megvan az oka.
2013. aug. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:

Azért nem válaszoltam a kérdésedre, mert nem lehet.

Egymással nem kortárs technikai tényezők kritikai szempontú összehasonlítása abszurd. A kérdésed alapja azonban pont egy ilyen szembeállítás. De most komolyan, szerinted nem?

2013. aug. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
háát szerintem.... aki nem tud normális választ adni egy kérdésre, az ne válaszoljon :)
2013. aug. 12. 22:26
 7/29 anonim ***** válasza:
Ebben igazad van, csak éppen ez a mondat itt irreleváns.
2013. aug. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

m1 ha nem tudsz válaszolni, akkor inkább ne tedd, a kérdés: Ti is így voltatok vele?

Ha elkezdem nézni egy idő után nemfog érdekelni a rajzolása?

Vagy túlságosan válogatós vagyok?


én már a fent leírt rajzolásban nőttem fel, tehát ne csodáld ha egy ilyen anime rajzolásának a látványán csodálkozok, és ha neked nem tetszik, hogy kiírtam ezt a kérdést... az nekem tök m1, én csak választ szeretnék , ennyi :)

2013. aug. 12. 23:07
 9/29 anonim ***** válasza:
0%

Én kifejezetten szeretem a régi, és a régi rajzolású animéket, de speciel Toriyama karakterdizájnja nem jön be. Sem a DB-t, sem a One Piece-t nem néztem ezért végig, csak néhány részt, hozzátartozik, hogy én lány vagyok, tehát a shounen fightos téma alapból kevésbé köt le.

Szerintem nem gáz, ha nem tetszik, nem tetszik. (Egyébként a GT vagy a Z - amikbe szintén belenéztem - nekem már kicsit elviselhetőbb volt.)

2013. aug. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:

Ahogy az írta, akit leugattál, a Dragon Ball a 80as években készült, a Bleach 2005+ ha jól tudom, azért van itt egy kis technikai különbség. A Dragon Ball grafikája is jónak számított a maga idejében, ma már nem az. A Bleach se lett volna szebb, ha akkor készítik.

A másik meg, hogy rengeteg embernek nem a rajzolás a fontos és nem az alapján döntik el, hogy jó vagy rossz. Nem jött be annyira a Dragon Ball, de van más régi anime, ami kifejezetten csúnyácska volt, de sokkal jobb története és karakterei voltak, mint a Narutonak, Fairy tailnek, Bleachnek valaha, az én ízlésemhez képest ezek is pocsékok, a szép rajzolásuk ellenére.

Itt kivételként kezelném a Narutot, aminél a rajzolás és az animáció is átlag alatti a mai technikát nézve.

Összefoglalva ha nem bírod az olyan rajzolást ne nézd, annyira sokat nem veszítesz vele.

Még egy jó tanács, fogd vissza magad a kommentekkel, mert ban lesz a vége, ha nem normális hangnemben írsz.

2013. aug. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!