Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Gáz ha nem tudom végignézni a...

Gáz ha nem tudom végignézni a dragonball-t?

Figyelt kérdés

hallom, hogy milyen jó meg minden, de mindig belekezdek és egyszerűen (fanoktól és a rajzolását tisztelőktől előre is bocsánatot kérek a kifejezésért)hányok a rajzolásától, tudom, hogy csak én vagyok ezzel így, de én egyszerűen csak olyan animéket tudok nézni, amelyeknek tetszik a rajzolása, és most lehet írni, hogy a fairy tail meg a bleach meg a naruto egy nagy sablon... hát szerintem is vannak hibáik de legalább bírom nézni a rajzolása miatt, szerintem a következő animéknek a rajzolása nagyon jó:


naruto shippuuden:

[link]

szerintem a rajzolása élethű, eredeti narutoé nem volt olyan jó, de mikor a folytatásnál koreai-ról japánra váltottak érezhető volt a különbség


Fairy tail:

[link]

tetszik a rajzolása- viszont idegesít, hogy nem rajzolnak bele vért xd


Bleach:

[link]

ez is nagyon tetszik


air

[link]

szerintem nincs olyan ember akinek ne tetszene a rajzolása (mellesleg én sírta rajta :D)


another

[link] a rajzolása nagyon illik a történethez... félelmetes :)


angel beats

[link] szintén nagyon jó :)


de viszont a dragonball.... ti is így voltatok vele? ha elkezdem nézni egy idő után nemfog érdekelni a rajzolása? vagy túlságosan válogatós vagyok? :s



2013. aug. 12. 14:42
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:

Mit vársz tőle? Ember 82ben indult anime, természetes hogy régies a rajzolása... Egyébként hidd el, a naruto meg a mai shounenek nagyon sokat loptak a 80as évek shounenjeiből. Kb a skillektől és a személyiségeken át mindent.


Meg egyet tudj, a Naruto a legkorábbi anime a felsoroltjaid közül, na az ő első része és a dragon ball első része között Bő HÚSZ ÉV(20 év) a különbség grafikailag. Ez egy hatalmas szakadék grafikában. Amúgy nem hinném hogy grafikáról bármit is meg kellene ítélni, Lásd One Piece, mindenki nyavalyog aki el akarja kezdeni hogy így csúnya úgy csúnya. Miért? Egyszerűen egyedi és baromira beleillik... És ilyen kicsit egyedi grafika mellé is az egész shounen műfaj legjobbja.(Merthogy a naruto klisés szintje még így is nagyon alatta van.)



Egyébként szerintem amit felsoroltál annak a fele rajzolásban is max középkategória. Air nem rossz 2006hoz képest. AB is nagyon jó.(nem mellesleg az AB! szvsz a legjobb key anime). Fairy Tail egész szép. A Naruto-Bleach meg csúcson közepes, voltak benne olyan gagyi grafikai megoldások hogy hihetetlen...



Szóval, rég rossz ha grafikáról ítélsz meg bármit is. Megjegyzem én nem vagyok oda a shounenekért, 99%uk gagyi. One Piece-Hunter x Hunter(2011) párosa nézhető a futók közül, a befejezettek közül meg a Claymore. Talán még a Fairy Tail, de nagyon sok volt benne a sablon és a jellemtelen szereplő.

2013. aug. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:

A dragon ball nem mostani anime... '80-as-90'es években készült ezért olyan, amilyen. Ahogy a mondás is tartja "ne ítéld meg a könyvet a borítójáról". Tehát szerintem nem azt kéne nézni, hogy mennyire kidolgozott, hanem magát a cselekményét, hogy miről szól. Számomra ez a lényeg.

Egyébként már újrarajzolták, ez "Dragon Ball Kai" néven fut, javaslom akkor nézdd azt. :)

2013. aug. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
Az újra rajzolták elég erős szó. Levágtak az aljából, meg a tetejéből és újrarajzolták az effekteket, de még így is jobb lett mint az alap, főleg egy 50-40 rész után.
2013. aug. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
Eléggé alap mű.
2013. aug. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim válasza:
100%
Hogy őszinte legyek én se vagyok oda a Dragon ball-ért. A barátnőm sokszor ajánlotta, hogy nézzek bele. Részben engem is a grafika tántorított el + a barátnőm nyüstölése. Tisztában vagyok vele, hogy egy elég régi animéről van szó. Elhiszem, hogy egy jó anime de engem nem igazán érdekel. Hogy a kérdésedre válaszoljak szerintem nem gáz. Én is így voltam vele. Talán akkoriban ezért nem akartam megnézni az One piece-t. Viszont ma már majd megőrülök ha valahol hallom a one piece szót, annyira imádom az animét. Nem vagy válogatós csak igényed van a szép grafikára.
2013. aug. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 KAMUI ***** válasza:
100%
Én is csak olyan ANIMÉT szeretek nézni aminek jó a rajzolása grafikája...:) Azért a DRAGON BALL-t ne hasonlítsd a BLEACH.NARUTO Ilyesmikhez..:) A Dragon Ball nagyon régi ezek meg MAIK...
2013. aug. 14. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
Igen, lehet hogy nem újrarakzolták, viszont a "Dragon Ball Z Kai" az mégis modernebb, és sokkal jobb a garfikája is, meg a effektek, szóval kérdező javaslom ezt a "kai" epizódokat nézdd akkor. A története ugyan az, de mégis jobb. :)
2013. aug. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:

?

[link]

o.o nem sokat változott

de m1, most amúgy sem tervezek a one piece-n kívül elkezdeni más animét, de hogy őszinte legyek engem kezd megfogni a horror műfaj :D

2013. aug. 14. 10:54
 19/29 anonim ***** válasza:
2013. aug. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim válasza:
66%

"Én is csak olyan ANIMÉT szeretek nézni aminek jó a rajzolása grafikája...:) Azért a DRAGON BALL-t ne hasonlítsd a BLEACH.NARUTO Ilyesmikhez..:) A Dragon Ball nagyon régi ezek meg MAIK..."


Hmmm hmm hmm.... Ne hasonlítsok a Dragon Ball-t a Bleachez Narutóhoz?... A narutó lekoppintotta a teljes Dragon Ball-t Kisfiam Sasuke=Vegita Naruto=Goku Naruto hülye mint a segg Goku hülye mint a segg.... Sasuke Jajj nagy nem érdekel semmi senki és néha azért barátságos... Na aki látt a Dragon Ball Z sorozatot Vegita HATALMAS JELLEM FEJLŐDÉSEN MENT ÁT..... Vegita és Nappa amikor lejöttek a földre Vegita egy kö..ög kis fa.. volt Szóóó szerint.

De Viszont a Buu-sagaban már olyan jó szívű volt de akkor is ott volt a komolysága és a nem érdekel senki semmi Na akkor Sasuke ki is? EGY HATALMAS VEGITA UTÁNZAT.

Goku Mindig csak zabál szeret harcolni.

Naruto Mindig zabálja a rament hülye mint a segg.

Na ki Naruto Egy kiba..ott Goku utánzat.

Nem is beszélve arról hogy Naruto rajzolója bevallotta hogy ihtletett merített a Dragon Ball Ból...


Akkor ottvan azis hogy narutó asszem most kyubi módba van sárga az aurája. Na kinek Sárga még az aurája? Hát a Super Saiya-jin-eknek.


Vegitának kék a ruhája kinek van még kék ruhája?

Sasukénak..


Gokunak narancs és kék a ruhája na kinek még kék és narancs?

Narutonak


Ottvan Krilin 1-ik technikája a Kienzan És ottvan naruto technikája a Rasen Shuriken Jajj De érdekes hogy hogy hasonlít a két technika. Segítek le lett lopva.


Szóval ne mondd azt hogy ne hasonlítsuk a Dragon Ball-t a Narutóhoz.

A narutó lelopta az egész Dragon Ball sztorit!!!!!

2013. aug. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!