Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi van a Méz és lóhere c....

Mi van a Méz és lóhere c. anime utolsó részével?

Figyelt kérdés
A 2.évad utolsó részére gondolok. Már mindenhol megnéztem, de nem találom sehol csak Japán szinkronnal, ez még nem is lenne baj, csak hogy felirat sincs! pedig az összes eddigi rész szinkronos magyar volt! és azt sem értem, hogy a kommentekbe egyáltalán nem találtam erre panaszt, pedig amikor elkezdtem nézni, tökre meglepődtem hogy se szinkron, se felirat. De a videó alatti kommentekbe senki nem panaszkodott. Vagy ez csak engem zavar? Na, a lényeg hogy valaki meg tudná mondani, hogy hol nézhetem meg magyarul? Az is jó ha csak egy külön kis feliratot kapok vagy valami. Előre is köszönöm annak, aki tud válaszolni!
2013. aug. 1. 15:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szinkronról nem tudok semmit.


Második évadra viszont nincs felirat. Gondolom mivel szinkronos nem csináltak rá,.

2013. aug. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Fura,de én már lemondtam róla.
2013. aug. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Még hogy felirat.. szinkron, ember !!((: Az indavideón le van szinkronizálva mindkét évad. Csak az utolsó részt nem értem. A fordítók szabadnapot vettek ki? Vagy végelgyengülésben meghaltak a szinkronizálók, vagy mi?! Bár, ár egy ideje én is lemondtam róla, de most újra megnztem, és akarom tudni, hogy mi a vége!!!
2013. aug. 2. 14:45
 4/11 anonim ***** válasza:
ez tényleg nagyon furcsa, én láttam szinkronizálva az utolsó részt (indavideón ráadásul, még régebben), nem tudom, hova tűnhetett... töltsd le angol felirattal, ha érted
2013. aug. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Láttad? Akkor lehet, hogy az indavideó letiltotta. Bár, nem tudom, mert más oldalakon is rajta van az utolsó rész linkje, és ott is mind indavideós, természetesen se szinkron,se felirat. Mindenesetre köszi az ötletet (: Am ha van ideje valakinek aki látta az légyszi mesélje el dióhélban, ha nem kérek túl sokat (:
2013. aug. 3. 09:32
 6/11 jakidori válasza:

[link]


Én ezen a honlapon találtam meg az utolsó részt magyar szinkronnal. Mielőtt bemásolod a linket írj egy pontot az ad után (ad.fly), sajnos úgy nem engedi a rendszer elküldeni a linket, mert azt hiszi, hogy rövidítem.

2013. aug. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 jakidori válasza:

[link]


Ha az előzőt nem nyitná meg, akkor innen is próbálkozhatsz.

2013. aug. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖM!!!!!!!
2013. aug. 30. 19:52
 9/11 A kérdező kommentje:
nem működiiiik :,,,,,(((((((((( nincs link azt írja ki
2013. szept. 6. 18:58
 10/11 anonim ***** válasza:

ha még mindig keresnéd:

[link]

2013. dec. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!