Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » D-gray-man ANIME Van valak....

KAMUI kérdése:

D-gray-man ANIME Van valak. Inek valami infója a folytatásról?

Figyelt kérdés
2013. aug. 1. 09:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Na a Bleach fan xd


Mivel a manga valamiért áll nem hinném hogy fogunk kapni a közeljövőben második évadot. Ha meg valami csodafolytán mégis, úgy is több hónappal a kezdés előtt lesz róla híresztelés.

2013. aug. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Na a majdnem mondtam......:D


Értem


Köszi

2013. aug. 1. 12:46
 3/6 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy az 1.évad (? 52.részig) is éppen hogy nem volt veszteséges, a 2. Pedig hatalmas bukás volt (furcsamód a mangával ellentétben )hogy jó idõre elfelejthetjük a folytatást.
2013. aug. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom, hogy veszteséges volt-e, de az első évad (első évadnak venni? nem mondanám...) szóval az első fele tele van fillerrel, az engem egy időre megakasztott, pedig imádom a mangát. Nem is lett volna gond a filler, csak nagyon alacsony volt a szintje, már párbeszédileg is, ez kiborított, mert nem illett a DGM-hez. Feltehetőleg ezek után a 2. fele pont ezért nem jött be, mert visszatért a mangához, ami meg komolyabb. A végén meg nem tudom miért kellett átírni azt a részt, mikor sima ív lezárás volt, hagyhatták volna úgy...


Amúgy azt tudom mondani, az Elfen Lied mindenhol siker volt, Japánban az is megbukott (ezért nem lett sose befejezve animében... ami van az alternatív vég és csak a kötetek felét dolgozza fel az anime)


A folytatás pedig... hát nem tudom mennyi reményt fűzhet hozzá az ember. Kapásból fel tudok 3 hosszabb mangát is sorolni, ami nem is olyan rég ért véget, de semmi hír, hogy lenne folytatva animében, pedig népszerűek voltak: Kateikyoushi Hitman Reborn, Nurarihyon no Mago, Sket DANCE

2013. nov. 9. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Már mint akkor ezek szerint az átlag japán közönségnek nem jött be a 2. fele, mert én nagyon bírtam azokat a részeket.
2013. nov. 9. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Feltehetőleg az anime első fele rossz korosztályt célzott meg. Mikor elkezdtem a mangát, a 10-es éveim második felében/vége felé voltam és teljesen imádtam. Viszont az anime gyermetegebb volt, feltehetőleg a 10-es éveik elején járok volt a célközönség. A magazin, amiben futott 10-en éveseknek szól, de rengeteg 20-as, 30-as éveikben járók is olvassák, mert rajongói a magazinnak évek múltán is.

Visszatérve: ha a közönsége 10-14 évesekből állt, a hirtelen megkomolyodást nem igazán érthették, túl bonyolult lett nekik, így nem csoda, hogy zuhant a nézettség.

Ennyi idő után ha folytatják (a manga folytatása után) két verzió jöhet szóba:

- olyan folytatás, mint az InuYasha esetén, hogy a véghez közelítve kap egy nagyon tömörített évadot

- kap egy komplett remake-t, mint a HunterxHunter vagy a FullMetal Alchemist

2014. jan. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!