Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért utálják Alois Trancy-t...

Miért utálják Alois Trancy-t annyian?

Figyelt kérdés
Mindig (majdnem) mindenki olyan csúnyán beszél róla, pedig olyan kis cuki.

2013. júl. 22. 11:24
 1/5 anonim ***** válasza:
én bírom^^
2013. aug. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Az utolsó részekben én is megszerettem, meg is sirattam, de szerintem azért nem kedveli a többség, mert nagyon szadista, és nem a vicces fajta, hanem az ijesztő és bunkó fajta. meg gyáva is egy kicsit. Ezzel nem akartam megsérteni, mondom, én is bírom a fejét :) Bár az elején utáltam. Ahhoz képest, hogy mit élt át, csoda hogy még tud mosolyogni.
2013. szept. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Saver válasza:
Én annyira nem utálom, bár nem is szeretem :) Azért sajnálom csórit, és végül is meg lehet érteni miért lett szegényke olyan kis eldeformálódott :D (szadista,bunkó...stb.). Meg hát... még is csak hogy kib*szot Cielel! Na ezért "utálja" őt mindenki aki szereti Cielt (vagy Sebastiant), és mivel a Kuroshitsuji rajongók 90% ezek közül valamelyikre voksol mint kedvenc szereplő, ezért szinte majdnem mindenki utálja Aloist ^^
2013. nov. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem is tök cuki ^3^ és ha szadista akkor mivan? még jól is áll neki.Én úgyis a kezdetektôl fogva utálom azt a tetves Hanna-t!
2015. jún. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Cukor chan válasza:
Szerintem cuki xd Bár a kedvencem Ciel <3 De szerintem ő is cuki az igaz hogy durva volt hogy kinyomta Hannah szemét de a végén arra jutottam hogy megérdemelte mert a végére már nagyon utáltam Hannaht :D
2016. máj. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!