Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért utálják annyian a...

Miért utálják annyian a Barátok közt sorozatait?

Figyelt kérdés

Úgy viselkednek körülöttem az emberek, hogy vagy letagadják, hogy nézik ezt a sorozatot, vagy fennhangon elkezdik mesélni, hogy ettől az esti műsortól már nincs is lejebb... mert ez a sorozatok legalja magyar módra...

Alig 1 órája néztem az RTL klub teletextén a 632. oldalt, és mint mindig, az első 3 helyezésből kettő barátok közt,

a harmnadik meg a hírek, de EZ NEM A 18:30-as HÍREK, hanem a reklám közben megismételt híradó röviditetten, és gondolom az ember arra az 5-10 percre nem kapcsol el, szóval emiatt.

A neten is utána olvastam a legnézettebb műsoroknak.


Tehát:

Magyarország népszerű, ismétlem, népszerű kereskedelmi csatornáján, este, amikor a legtöbben a TV előtt vannak már, közvetített magyar sorozata a Barátok közt, ami volt, hogy a 632. txt oldalon az első 5 helyen egymás után következett, ezt a sorozatot a környezetemben is sok emberke egyszerűen lenézi, és inkább örökösen keresgél más csatornát bő fél órán át, minthogy élvezné, mert nekem nincs bajom ezzel a műsorral.


20/F


2009. szept. 29. 21:56
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
65%
kevés ember utálja. legtöbben letagadják, vagy divatból fikázzák, miközben rendszeres nézők
2009. szept. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
80%
most neked az a problémád, hogy mért nem nézi mindenki a barátok köztöt? xD én azért nem nézem mert egy unalmas, erőltetett baromság egy rakás tehetségtelen szinésszel.(van köztük jó is..)
2009. szept. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem. Ha lemaradok egy két részről, csak meg kell kérdeznem az osztály fiait mindig tudják mi a legújabb fejlemény. Amúgy azért birom, mert sosem történik semmi, ha kihagyok 3 hetet, még akkor is tudom hol tart a történet, max ha új szereplő jön, akkor kérdezem meg az ősöket, hogy most ez meg ki. Nem vagyok rajongó, néha azért hagyok ki pár napot, mert már az agyamra megy nekem is a folyamatos cívódás meg áskálódás a kft körül. Amúgy jókat szoktunk ezzel kapcsolatban hülyülni az osztályban, szóval én azt amit leírtál BK-nél nem tapasztaltam, sokkal inkább Győzike shownál, azt viszont tényleg nem szerettem :D
2009. szept. 30. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
85%

A magyarok nem képesek jó sorozatot csinálni. Általában vacsi közbe látok belőle 10 percet, de az is nevetséges. Annyira rosszak a színészek, hogy komédiának tűnik az egész sorozat. Hiába nézem nem tudom komolyan venni a sorozatot mert röhejes ahogy eljátsszák meg ahogy beszélnek benne sokszor... Ezért nem érdekel és nem nézem.

25L

2009. szept. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Előző válaszadó rulez!;)

Tökéletesen egyetértek vele.

2009. szept. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Hat éve nem nézem a Barátok köztöt. Ami miatt megutáltam, az az, hogy a színvonala a legnagyobb mélységek felé tartott már akkor is, amit meg azóta hallok, - hát az sem biztató.

Ami miatt egyenesen a gyomrom forog tőle, az az, hogy a színészek túljátszanak, így az egész szinte a ripacskodás határát súrolja, illetve hogy a konfliktusok nagyon megrendezettek. Az sem szimpatikus, hogy a reklám után máris magas C-n indít az egyik női szereplő, miszerint "Megcsaltál, te szemét...", "Jajj, úristen, most mi lesz velünk", "Terhes vagyok a gyerekeddel", "Jajj, meghalt az X.Y.".

Az meg már egyenesen nevetséges, hogy a fél ország egy hónapon keresztül sírt, mert meghalt Magdi anyus... Röhej.

2009. szept. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Volt X.Y.?

Ki? :D

2009. szept. 30. 20:14
 8/23 anonim ***** válasza:
magdika
2009. okt. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
79%
Ami engem a halálba idegesít az az, hogy nincs Géza, vagy Béla, vagy Mariska, hanem van A Géza, A Béla, A Mariska ... Hát senki nem figyelt oda nyelvtan órán ált. isk. harmadikban, amikor a névelőhasználatról volt szó?
2009. okt. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha emberek egymás között beszélnek valakiről, akit mind a ketten ismernek, akkor nem helytelen a névelő használata a név előtt. Egyébként a BK-tel az a baj, hogy új szereplők bevonásával és az események folyamatos bonyolításával soha nem lesz vége a sorozatnak...
2009. okt. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!