Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért utálják annyian a...

Miért utálják annyian a Barátok közt sorozatait?

Figyelt kérdés

Úgy viselkednek körülöttem az emberek, hogy vagy letagadják, hogy nézik ezt a sorozatot, vagy fennhangon elkezdik mesélni, hogy ettől az esti műsortól már nincs is lejebb... mert ez a sorozatok legalja magyar módra...

Alig 1 órája néztem az RTL klub teletextén a 632. oldalt, és mint mindig, az első 3 helyezésből kettő barátok közt,

a harmnadik meg a hírek, de EZ NEM A 18:30-as HÍREK, hanem a reklám közben megismételt híradó röviditetten, és gondolom az ember arra az 5-10 percre nem kapcsol el, szóval emiatt.

A neten is utána olvastam a legnézettebb műsoroknak.


Tehát:

Magyarország népszerű, ismétlem, népszerű kereskedelmi csatornáján, este, amikor a legtöbben a TV előtt vannak már, közvetített magyar sorozata a Barátok közt, ami volt, hogy a 632. txt oldalon az első 5 helyen egymás után következett, ezt a sorozatot a környezetemben is sok emberke egyszerűen lenézi, és inkább örökösen keresgél más csatornát bő fél órán át, minthogy élvezné, mert nekem nincs bajom ezzel a műsorral.


20/F


2009. szept. 29. 21:56
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Én szerintem is nem tul jó nem is inkább már nagyon unalmas ez a sorozat,azért mert jó abba lehetne már hagyni hány kulfoldi sorozatot hagytak abba pedig nagyobb volt a nepszerusege mint a B.K nek.Rengeteg szereplo van benne,a story pedig már nagyon unalmas kiszámithato....
2009. okt. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

mert unalmas :D


bk paródia

http://www.youtube.com/watch?v=ZH8bvfQF2Rw

2009. okt. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim válasza:
66%
Én nagyon szeretem a Bk-t. Szinte minden nap megnézem.Egyébként a nevek előtti "A" betű nekem is idegeítő.humán tagozatra járok gimiben és utálok helytelenül írni :S:S..:D
2009. okt. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolnám, hogy úgy tervezik, hogy vége legyen mostanában (vagy akár valaha). Bár a Szomszédokat is kiirthatatlannak hittük.
2009. okt. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Az első két részből - úgy emlékszem kettesével kezdték vetíteni - a legelső rész elé érdeklődéssel ültem le. EZ NEM FILM, EZ NEM SZÍNHÁZ, EZ NEM TV-JÁTÉK! Szenvtelenül, szürkén, gyatrán játszanak a színészek. Nincs művészi értéke. Így köszöntem szépen, elég is volt!
2009. okt. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert magyar, és tehetségtelen színészek vannak benne!

(szerintem a legtöbben azt mondják, hogy jó!)

2009. okt. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Mert sz.r!
2009. okt. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekem olyan izzadságszagú (így a 4000.-dik rész körül)

nem szoktam nézni, csak néha ha nagyon muszáj...nem szeretem, de nem is utálom...mindenki mást szeret. van akit ez köt le (nem is értem miért/hogyan), van akit más...

Van akit a szappanoperák, van akit az értelmes műsorok ... én az utóbbihoz tartozok :)...

én már nem nézek tv2-őt meg rtl klubbot....ha magyar csatornát kell választanom, inkább az m2, m1, discovery, animal planet, viasat, spektrum, egy-két német csatorna ...

Én pl. értelmesebb "műsornak" tartom a jóbarátokat meg a simpson családot :) (látod ízlések és pofonok) másnak meg ez hülyeség. Lehet hogy ismétlések és láttam már 50-szer, de mégis izgalmasabb mint a barátok közt :)

2009. okt. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
az nem magyar csatornák akart lenni hanem simán csak csatornák :) (elírtam, bocsánat)
2009. okt. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg csapnivaló a "színészi munka" 99%-a,a sztori is visszakanyarodott önmagába már vagy ötvenszer,de van,ami még ezt is alulmúlja: jóban-rosszban.


Lesz vajon rosszabb is???

Izgi dolog a magyar filmgyártás...;) ;) ;)

2009. okt. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!