Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Romantikus film ahol a jóképű...

Romantikus film ahol a jóképű férfi a csúnya lányt választja?

Figyelt kérdés

Üdv mindenkinek!


A kérdés tehát adott, olyan romantikus filmet keresek amelyikben az átlagos kinézetű férfinek 2 nő között kell döntsön.


Igazából konkrét film érdekelne ,de az imdb összes romantikus listáját átnéztem már.

A film lényege ,hogy egy megcsalt csinos lány új munkát vállal ott a munkatársa rögtön csapja neki a szelet ,de a csaj kíváncsi ,hogy a külső vagy a belső értékeket is nézi ezért csúnyává sminkeli magát majd így hajt rá a srácra. Így ugyan az a lány 2 személyiséggel szembesíti a srácot akinek a végén el kell döntse ,hogy a csúnya ,de aranyos vagy a csinos ,de gonosz csajt válassza. A végén a csúnyát válassza gyerekeik születnek házasság stb.


Akinek eszébe jut hasonló film ne habozzon én már borzalmasan sokat kerestem sikertelenűl:(


kb 2000-2010 környékén láttam.


2013. júl. 12. 18:52
 1/1 A kérdező kommentje:
A film címe Belbecs, köszönöm aki próbálkozott!
2013. júl. 15. 17:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!