Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szulejman c. sorozatban mi...

Szulejman c. sorozatban mi tortenik Leoval es Hurremmel?

Figyelt kérdés
Ugye a 34-35-36. epizodokban talalkoznak es beszelnek, de csak torokul lattam. Mirol beszelnek ketten Ibrahim pasaval es mi lesz Leoval? Szulejman szultan megtudja? Vagy mi tortent az eletukben? Valaki tudja mi fog tortenni? Koszonom!!
2013. júl. 11. 02:03
1 2
 11/13 Valaki1988 ***** válasza:
Ibrahim azért hal meg, mert Hürrem elhiteti Szulejmánnal, hogy elárulta, ezért a szultán megöleti.
2013. júl. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Valaki1988 ***** válasza:
Am én sem szeretem az Ibrahim-Hatice szálat
2013. júl. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Hürremnek drukkolok, teljesen egyetertek vele, es jol tette a dolgat! A bosszu amit akkor fogadott mikor megoltek a szuleit azt is betartotta, csak nem a szulejmant olte meg hanem neki a kozeli hozzatartozoit! Megkelett olnie a szerelmet hogy ne bukkjon le, de majd megbosszuli ibrahimon.!!! es a tobbieken!
2013. júl. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!